Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

yolka 17:23, 03 kwi 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Śliczna wiosna. Marcusa i rozplenicę wysle w poniedziałek, Zimno, trawy nie startują jeszcze
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Luteczka 13:40, 04 kwi 2019


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Małgosiu, śliczna wiosna u Ciebie
Zawsze mi się podobał ten twój wiąz, nawet bez liści wygląda fajnie, tak tajemniczo
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Margarete 15:19, 07 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Śliczna wiosna. Marcusa i rozplenicę wysle w poniedziałek, Zimno, trawy nie startują jeszcze


U mnie miskanty już ruszyły a rozplenice jeszcze czekają
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:48, 07 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Luteczka napisał(a)
Małgosiu, śliczna wiosna u Ciebie
Zawsze mi się podobał ten twój wiąz, nawet bez liści wygląda fajnie, tak tajemniczo

Dziękuję Ewo.
Ten wiąz jest cudny, szczególnie VW pierwszej części sezonu. Potem niestety xnuejsz spadają mu się liście przez robale które go trawią. Walczę z nimi od lat opryskami ale to walka bezskuteczną póki co.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:51, 07 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Co prawda mijający weekend upływa mi pod znakiem mycia okien u mnie w domu i u mojej mamy....uff... trochę tego jest....ale jakieś fotki z ogrodu mam dzisiejsze to wrzucę
Pierwsze tulipany...


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:54, 07 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Narcyzy i szafirki...





I coś kwitnącego na tarasie....eh jak ja kocham ten czas wiosenny !!!



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gocha 09:31, 08 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gosiu ale masz już ładnie kwitnące narcyzy i szafirki. U mnie szafirki dopiero się zaczęły pokazywać w głębi liści. a narcyzy to dopiero liście około 10 cm. mają. Piekne te doniczki na tarasie. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
paradas 10:27, 08 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Te Narcyze są takie wysokie?
Ładne są, takie łososiowe. Te klasyczne żółte mi się mało podobają.
Widzę że masz bluszcz który się pnie po pniu. Ile sadzonek bluszczu masz tam posadzonych?
Pozdrawiam.
Margarete 17:19, 09 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gocha napisał(a)
Gosiu ale masz już ładnie kwitnące narcyzy i szafirki. U mnie szafirki dopiero się zaczęły pokazywać w głębi liści. a narcyzy to dopiero liście około 10 cm. mają. Piekne te doniczki na tarasie. Buziaki

Cześć Gocha
Dziękuję za komplementy. Mi też podobają się te szafirkowe kępki. Są w pełni kwitnienia aktualnie i cieszą oko nawet z daleka.
Zimno się u nas zrobiło więc na ogród patrzę tylko przez okno a prognozy są jeszcze gorsze, bo nawet przymrozki zapowiadają. Jedyne pocieszenie że ma być trochę deszczu.

Skoro lubisz szafirki to moje dzisiejsze fotki szafirkowe dla ciebie





____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:26, 09 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paradas napisał(a)
Te Narcyze są takie wysokie?
Ładne są, takie łososiowe. Te klasyczne żółte mi się mało podobają.
Widzę że masz bluszcz który się pnie po pniu. Ile sadzonek bluszczu masz tam posadzonych?
Pozdrawiam.

Witaj w moim wątku
Tak mam bluszcz na jesionie -to jest jedna jedynac szczepka uskubnięta od koleżanki przed dwoma laty. Przez pierwszy rok stała i nie rosła wcale, miałam obawy czy się przyjęła ale skoro nie usychały to jej nie wyrzucałam. Dopiero w drugim roku ruszyła z kopyta

Ja też nie lubię tych żółtych żonkili ale białe albo właśnie takie lekko łososiowe bardzo mi się podobają.
Oto dzisiejszy *portrecik* moich narcyzów (cebue kupowałam w dyskoncie na literkę B)

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies