Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

anabuko1 23:02, 13 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Margarete napisał(a)
Dzisiejsze fotki ogrodowe robione przez okno...na szczęście już czyste to okno . bo za oknem zimno i deszczowo....ale wiosennie mimo wszystko





U ciebie był deszcz ?U mnie by się przydał.A tu nic nie było.a traw posiana leży
Widoczki wiosenne piękne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 00:01, 14 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Margarete napisał(a)
Dzisiejsze fotki ogrodowe robione przez okno...na szczęście już czyste to okno . bo za oknem zimno i deszczowo....ale wiosennie mimo wszystko



Małgosiu co to za drzewko o tak mocno bordowej korze?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margarete 00:59, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
asiak napisał(a)
No piękną wiosnę widać

Cześć Asiu,
Dziękuję. Widać wiosnę ale zimno wciąż.
Czekam na ciepłą prawdziwą wiosnę i na deszcz....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 01:02, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Magnolia faktycznie ładnie przetrzymała, u mnie w takim stanie jest Alexandrina , trochę ja podmroziło ale poniewaz często kwitnie to mi nie jest tak żal jak Laury.

Rozumiem rozżalenie ale cóż możemy zrobić z naturą nie wygramy.
Jeszcze że dwie noce mają być takie zimne, może nasze roślinki dadzą radę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 01:07, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)

U ciebie był deszcz ?U mnie by się przydał.A tu nic nie było.a traw posiana leży
Widoczki wiosenne piękne

Aniu to był raczej deszczyk a nie deszcz. Siąpiło tak od nocy, nawet trochę śniegu się pokazało a potem do popołudnia pokrapiało raczej niż padało. Na fotkach widać że kostka na tarasie mokra ale to raczej kurz zmyło i tyle. Na duży porządny wiosenny deszcz też czekam i na ciepełko. Wtedy wszystko ruszy i buchnie prawdziwa wiosna.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kasik 08:00, 14 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
MAłgosiu- Susanka jest późniejsza ciut i sama sie trochę przed tym mrozem broni. U mnie Blac Tulip po paru latach czekania zakwitł kilkoma kwiatami, które po 2 dniach poooooszłyyyyyyy. Taki wrażliwy na cokolwiek, że bym go dzisiaj do ogrodu nie zaprosiła. Przez te 6 lat miałabym już piękną magnolię a nie kapryśne, niewielkie drzewko.

Co do lipca to na pewno będziemy dawać znać. Bardzo byśmy chciały, będąc w Waszych rejonach, móc się spotkać.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
yolka 09:13, 14 kwi 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Małgosiu, czy przymrozki ominęły Waszą okolicę, ogród nie ucierpiał?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kindzia 13:16, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bardzo się cieszę, że Ci Suzan nie przymroziło U nas na poniedziałkową noc zapowiadają przymrozki...i żal mi, że mogę kwiatów żółtka w ogóle nie zobaczyć w tym roku, żal, bo obsypany kwiatami, ma prawie 4 metry. I piwonii drzewiastej mi żal będzie, 16 kwiatów mi młodziak zawiązał...trudno

Małgoś, ja wprawdzie na koncert się nie wybieram, ale rezerwację noclegów nam Grzesiu zrobił. I tak się zastanawiałam...ale jak takie zaproszenia dostałyśmy od Was...to nie ma się nad czym zastanawiać

Buziaki Małgoś
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margarete 13:58, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasik napisał(a)
MAłgosiu- Susanka jest późniejsza ciut i sama sie trochę przed tym mrozem broni. U mnie Blac Tulip po paru latach czekania zakwitł kilkoma kwiatami, które po 2 dniach poooooszłyyyyyyy. Taki wrażliwy na cokolwiek, że bym go dzisiaj do ogrodu nie zaprosiła. Przez te 6 lat miałabym już piękną magnolię a nie kapryśne, niewielkie drzewko.

Co do lipca to na pewno będziemy dawać znać. Bardzo byśmy chciały, będąc w Waszych rejonach, móc się spotkać.

Czyli dobrze że Black Tulip nie kupiłam. A miałam na nią ochotę po tym jak mi moją Genię dzieci z psem złamały. Skoro u ciebie w zachodniej Polsce przemarza to co dopiero u nas.

Lipiec - termin weekendowy zaklepany
Szczegóły dogadamy później. Z przyjemnością będę waszym przewodnikiem i po okolicznych ogrodach naszych łódzkich dziewczyn i po mieście. No i do siebie zapraszam. A wybór należy do was. Poza wszystkim miło będzie się spotkać i pogadać
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:02, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Małgosiu, czy przymrozki ominęły Waszą okolicę, ogród nie ucierpiał?

Na szczęście odpukać - omijają. Jeszcze dziś i z poniedziałku na wtorek ma być minus ale wg prognozy tylko do minus jeden u nas więc może ogród da radę.

Ale u Bożenki gorzej - choć to przecież niedaleko ode mnie jest, góra 20 km ale u niej zawsze jakiś taki odmienny klimatycznie rejon i zimniej i dłużej śnieg leży i mniej deszczu niż u mnie.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies