Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Nikita 01:00, 04 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Hej...tak myślałam że jeszcze nie śpisz. Ja też teraz dopiero mam czas na forum.

Faktycznie wszystko po tym deszczu u ciebie "bujnęło"
Peonie bardzo mnie zaskoczyły.
Małgoś nie pamiętasz jak nazywają się te twoje fioletowe tulipany rosnące pod kaliną?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 11:13, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Hej...tak myślałam że jeszcze nie śpisz. Ja też teraz dopiero mam czas na forum.

Faktycznie wszystko po tym deszczu u ciebie "bujnęło"
Peonie bardzo mnie zaskoczyły.
Małgoś nie pamiętasz jak nazywają się te twoje fioletowe tulipany rosnące pod kaliną?

Akurat jak do mnie zajrzałas to już poszłam spać
Nazwy tych tulipanów nie pamiętam ale już sprawdzam.To była taka mieszanka z Lidla czy z Biedry nie pamiętam.
Te fioletowe pełne to Blue Diamond


Mieszanka fajna kolorystycznie i same kwiaty piękne ale nie dopasowane wysokością. Te fioletowe są dość wysokie a te pełne różowe Wedding Gift są o połowę niższe i widać je dopiero jak się podejdzie bliżej bo z daleka ich nie widać.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:19, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Owszem po deszczu niedzielnym mój ogród odzyskał życie i zieloność ale teraz znowu zasycha. Czekam na te zapowiadane deszcze w drugiej części weekendu. Zimno się zrobiło zgodnie z prognozami ale deszczu nadal brak. Chyba wezmę dziś węża i będę podlewać. W innych częściach kraju pada a u nas susza nadal trwa....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:07, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I dzisiejsze migawki z ogrodu...




Peonia w roli głównej

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 14:12, 04 maj 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
U mnie nie padało od 1,5 miesiąca, nie licząc 0,8 litra na metr w ub. tygodniu. Dziś ma padać, ale już wierzyć w to trudno. Mam komp. Wieczorem nadrobię foto-zaległości Migawki super, u mnie kończą tulipany
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 14:18, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Tulipany już się kończą....w tym roku przez suszę były liche, niewyrośnięte i szybko zasychają ale zawsze jakiś element koloru pojawił się w ogrodzie...




Nie mam w ogrodzie zbyt wielu elementów w żółtym kolorze, nie lubię tego koloru a tylko wiosną akceptuję jego obecność. Najpierw krokusy, bratki i forsycje a teraz złotlin. Potem już nie chcę żółci, teraz jeszcze ją wprost uwielbiam bo jest taka energetyczna
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:21, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
U mnie nie padało od 1,5 miesiąca, nie licząc 0,8 litra na metr w ub. tygodniu. Dziś ma padać, ale już wierzyć w to trudno. Mam komp. Wieczorem nadrobię foto-zaległości Migawki super, u mnie kończą tulipany

U nas też były szumne zapowiedzi deszczu a z każdym dniem te prognozy jeśli chodzi o deszcze zmieniają się niestety.....brakuje tej wody strasznie.....
Fajnie że komputer u ciebie już działa . Czekam na foty
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:23, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Idę do ogrodu na nierówną walkę z podagrycznikiem. Póki co on ze mną niestety wciąż wygrywa ....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 16:08, 04 maj 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pamiątka z Kamiennego. Zasięg był

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AsiaK_Z 16:31, 04 maj 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Peonie już? Szok
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies