Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Nikita 21:52, 25 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Faktycznie Małgoś, biedne te niektóre tulipanki "suszki".
A klona Artopureum podlewaj i może sypnij mu jakiś nawóz żeby miał więcej sił. Szkoda klonika. Ja kiedyś kupiłam stymulator wzrostu "Asahi SL" i dzięki niemu uratowałam przed śmiercią mojego migdałka.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 23:19, 25 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Faktycznie Małgoś, biedne te niektóre tulipanki "suszki".
A klona Artopureum podlewaj i może sypnij mu jakiś nawóz żeby miał więcej sił. Szkoda klonika. Ja kiedyś kupiłam stymulator wzrostu "Asahi SL" i dzięki niemu uratowałam przed śmiercią mojego migdałka.

Będę nadal podlewać i podlewam ale marnie to widzę...
Bogdzia też straciła niedawno swojego wielkiego klona Artropureum dużo większego i starszego niż mój - padł u niej najprawdopodobniej też z powodu suszy jakieś dwa sezony temu....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 23:46, 25 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kwitnąco i kolorowo Szkoda byłoby klona, a ja mam od Bożenki siewkę z tego co padł i trzęsę się nad nią Człowiek chodzi, dba, drzewo rośnie i nagle po nim.
Może jednak Twój da radę
____________________
Dwa ogrody
Kasya 04:37, 26 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41863
Margarete napisał(a)

Ma padać..."już" w sobotę.... Cóż deszcz cieszy bo potrzebny. Szkoda tylko że akurat w sobotę

U mnie miało być w piątek......teraz juz niedziela wieczór lub poniedziałek
Byliny da się podlac, gorzej z drzewami
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
paradas 10:25, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ta jabłoń ozdobna jest zjawiskowa, ile już ma lat?
Też czekam na deszcz, ma być w sobotę.
GorAna 11:58, 28 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Małgosiu, dziękuję za przemile spędzony czas
Zostawiam fotkę na pamiątkę

Buziaki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Gocha 15:02, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gosiu na spokojnie się zdzwonimy. Ale fajne spotkanko miałyście. Czy to jakiś ogrodowy wypad czy u którejś z Was ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Nikita 21:32, 30 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś, dziękuję za wszystko. Dwa fantastycznie spędzone dni. Zadoniczkowane zakupy, super czas spędzony w fantastycznym towarzystwie, kolorowy ogród Ani, pyszności na stole, szkółka, targi, godziny rozmów i śmiechu...ogrom wrażeń w krótkim czasie.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 19:05, 01 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Kwitnąco i kolorowo Szkoda byłoby klona, a ja mam od Bożenki siewkę z tego co padł i trzęsę się nad nią Człowiek chodzi, dba, drzewo rośnie i nagle po nim.
Może jednak Twój da radę

No niestety klon wczoraj poszedł pod nóż a właściwie pod piłę. Skorzystałam z okazji że u moich sąsiadów porządki wiosenne robiła firma ogrodnicza. Znam tych ludzi bo od wielu lat zajmują się ogrodem sąsiada a poza tym prowadzą sklep ogrodniczy w którym bywam, mam do nich zaufanie. Najpierw sugerowali żeby tylko obciąć konary, skrócić go ale gałęzie były suche jak wiór. Dlatego ścięli mi go całkiem choć nie wykopali korzenia. Jeśli odbije z korzeni to ok a jeśli nie to trudno. Trzeba się z tym pogodzić choć trudno mi tak po 14 latach a do tego to był prezent od bliskiej mi osoby....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:08, 01 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasya napisał(a)

U mnie miało być w piątek......teraz juz niedziela wieczór lub poniedziałek
Byliny da się podlac, gorzej z drzewami

Na szczęście popadało trochę i ogród od razu odżył. Zazieleniło się trawa.
Nareszcie jest tak naprawdę wiosennie
Teraz też u nas zanosi się na deszcz. Zdążyłam skosić trochę poprzekopywac to co chciałam.



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies