Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Mala_Mi 16:38, 03 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ależ Wam zazdroszczę spotkań ..macie super grupę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ryska 20:05, 03 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
Cudowne spotkanie miałyście w tulipanowym raju Ani.
Małgosiu Twój ogród dojrzały, rośliny masz dorodne ale umiejętnie posadzone. Dobrze dobrałaś odmiany. Czekam na palibina w pełni
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
paniprzyroda 23:02, 03 maj 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Spóźnione dzięki za towarzystwo w Tulipanowie Jak wszystko urosło, zupełnie inaczej widać ogród w szerszych kadrach. Co to za kwiatuszki w doniczkach na parapecie?
____________________
Dwa ogrody
Margarete 00:29, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)


Będzie pod oknem kuchennym,ale to wymaga przesadzenia dwóch hortensji,ide to zrobić,ale strasznie wieje buu

O to fajne reprezentacyjne miejsce dla niej wymyśliłaś. Z okien będzie cieszyć swoim widokiem i od wjazdu będzie również dobrze widoczna .
Jak byś nie miała co zrobić ze swoimi przesadzanymi spod kuchennego okna hortensjami to możesz je przesadzić do mnie do ogrodu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:31, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)

Ale masz sporo tych doniczkowych.
Wszystko bardzo ładnie się prezentuje.
Piękny ogród.a w dali to twoja rajska jabłoń ?

Dzięki Aniu za miłe słowa.
Tak to moja jabłoń. Teraz jeszcze piękną uwodzi kwitniejiem a od lipca no może sierpnia łapie mączniaka więc już tak chętnie jej nie fotografuje i nie pokazuje
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:35, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jolanka napisał(a)
Wiosna słoneczna jest piękna
Peonia drzewiasta już ma takie kwiaty? Łoł
Idę i nagadam swojej

Kupiłam wszystko na grila a to wczoraj wiało, dzisiaj pada Niedobrze.

U mnie są dwa krzewy peonii drzewiastej i ta jasnoróżowa ( nie pamiętam nazw odmian) jest taka "wyrywna" i zawsze zaczyna sezon peoniowy na Ogrodowisku
Tą ciemno bordowa jeszcze w pąku więc nie łajaj swojej bo ona nie jest spóźniona
A tego deszczu to zazdroszczę więc nie grzesz kobieto. U nas były wielkie zapowiedzi wielkiego deszczu, no wręcz ulewy. A tym czasem popadało nie południa w niedzielę i trochę w nicyca potem finito. Czekam nareszcie, zwertykulowałsm i nawiozłam trawnik bo miało padać.....czekam i czekam....i nic....zimno jak psi....ale deszczu brak.

Dzięki za to że zaglądasz tu do mnie Joluś

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:42, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
polinka napisał(a)
Przyjemna wiosna u Ciebie Małgoś Wszystko zielone, kwitnące i takie soczyste.

Dzięki Polinko!
O jak fajnie że tu zaglądasz.
U mnie w ogrodzie to taki misz-masz i pełno wszystkiego jak u cyganki w tobolku ale ja tak lubię.
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:43, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)
Ależ Wam zazdroszczę spotkań ..macie super grupę

Oj tak świetni ludzie się tu u nas dobrali i dobrze nam razem spędzać czas ,
Buziaki Aniu!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:48, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ryska napisał(a)
Cudowne spotkanie miałyście w tulipanowym raju Ani.
Małgosiu Twój ogród dojrzały, rośliny masz dorodne ale umiejętnie posadzone. Dobrze dobrałaś odmiany. Czekam na palibina w pełni

Reniu palibin do kwitnienia ma jeszcze trochę - on tak między Dniem Matki a Dniem Dziecka jest najpiękniejszy.
Wyjazd był superowy a ogród Ani prześliczny. Cieszę się że dzięki Ogrodowisku mogę odwiedzać takie miejsca i oglądać takie cudne obrazy. Ilości i rozmaitość tulipanów u Ani powala z nóg, wierz mi
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:53, 04 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Spóźnione dzięki za towarzystwo w Tulipanowie Jak wszystko urosło, zupełnie inaczej widać ogród w szerszych kadrach. Co to za kwiatuszki w doniczkach na parapecie?

Wzajemnie i mnie było miło w twoim towarzystwie Mariolko
Wiesz że aparat trochę okłamuje bo mój ogród wygląda na duży choć jak wiesz jest malutki . W doniczkach na parapecie mam skalnicę w dwóch kolorach różowym i ciemno różowym. Pójdą na nową rabatę obok podkrzesanego świerka a tym czasem zdobią taras ,
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies