Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Betka 21:56, 12 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
AgnieszkaW napisał(a)
Będziesz miała pięknie w ogrodzie, jak to wszystko posadzisz. Pozdrawiam serdecznie


Agnieszko będę dążyła do tego .... bardzo chciałabym aby mi się udało Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:10, 12 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Nie byłabym sobą gdybym w kolejnym sklepie na dziale ogrodniczym nic nie włożyła do wózka Po raz kolejny skusiłam się na różę tym razem szt. jedna - kolorek ciekawy no i jeszcze pelargonie purpurowe( przynajmniej tak napisali na opakowaniu) i różowe . Czy powinnam uszczknąć je żeby bardziej się rozkrzewiły?


____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:27, 12 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Cieszę się że wiosna już przyszła Cebulowych w moim przydomowym ogródko mało, więc nie mam czym się chwalić na przyszły rok coś pomyślę w tym temacie . Wczoraj przycięłam żywotniki: brabanta i smaragda ,pograbiłam trawnik i stwierdzam że jeszcze takiego strasznego nie miałam! Dobrze że Danusia napisała artykuł na ten właśnie temat " sos dla trawnika" . Wody w strumyku przybyło a jak szumi!!!! Super Śniegu na szczęście już nie ma.
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewa4 20:23, 13 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Beatko wpadłam podziękowac z tym przesuwadłem w karcie masz rację karta działa jakoś nigdy się nie zastanawiałam do czego to tam służy teraz już wiem.Dzięki wielkie
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Betka 21:12, 13 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
Beatko wpadłam podziękowac z tym przesuwadłem w karcie masz rację karta działa jakoś nigdy się nie zastanawiałam do czego to tam służy teraz już wiem.Dzięki wielkie


Ewcia nie ma sprawy Też mam dzieciaki i wiem że czasem są sprytniejsze od nas . Fajnie że się udało i że działa!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
renatamama3 21:17, 13 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Bajeranckie te donice ,przydały by mi się takie pasowały by do mojego ptaszka ceramicznego .Widzę ,że zakupy ,,zakupy .tak jak u mnie ,kupiłam w sumie 10 róż w tym roku ,moje już w gruncie.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Betka 21:53, 13 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
renatamama3 napisał(a)
Bajeranckie te donice ,przydały by mi się takie pasowały by do mojego ptaszka ceramicznego .Widzę ,że zakupy ,,zakupy .tak jak u mnie ,kupiłam w sumie 10 róż w tym roku ,moje już w gruncie.

Witaj Renato! Dziękuję za odwiedziny ,cieszę się że podobają Ci się donice kupiłam w obi bo o dziwo były tam najtańsze .
Róże wysadziłaś nie bałaś się przymrozków?
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewa4 08:21, 17 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Przypomiałam już sobie Twoją kolekcję kwiatową no no spora.Beatko byłam nad Twoim strumykiem i tak patrzę na te piękne pnie drzew wysokich a nie chciałabyś puściś po tych drzewach winobluszcz pięcioklapkowy też go mam daj znać jak coś.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Betka 12:38, 20 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Wiosna zawitała a z nią pełne ręce roboty.....
Ponieważ przepust nie jest położony równolegle do drogi płot wisiał by w powietrzu. Z tego właśnie powodu musieliśmy zalać nowy . No ale jakie manewry wykonywaliśmy ( tata i ja) jak wstawialiśmy beton - nie wiedziałam że mam takie zdolności CIĄGNIKOWE. Beton był ciągnięty linami. Wstawialiśmy go na dwa ciągniki ,ja ciągnęłam z jeden strony a tata ciągną z drugiej w ten sposób liny były sztywne i tak ładnie nam się udało że bez poprawek beto był w tym miejscy co powinien







____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 12:44, 20 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
Przypomiałam już sobie Twoją kolekcję kwiatową no no spora.Beatko byłam nad Twoim strumykiem i tak patrzę na te piękne pnie drzew wysokich a nie chciałabyś puściś po tych drzewach winobluszcz pięcioklapkowy też go mam daj znać jak coś.Pozdrawiam



Ewuś myślałam nad tym widziałam kiedyś w Mai w ogrodzie że hortensja fajnie wygląda na brzozach ale na razie z tym pomysłem się wstrzymam. A jeśli chodzi o winobluszcz to chętnie przygarnę na pewno znajdzie swoje miejsce na innych drzewach Dzięki
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies