Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Betka 12:56, 20 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewuś pokażę jak roślinki przetrwały podróż jak dla mnie super!!!
Wyglądają jak by zawsze u mnie rosły
Przedstawiam Wam moją "przechowalnię rośli"

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 13:02, 20 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 13:26, 20 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Zaczęłam odchwaszczanie ale na razie tylko tyle zrobiłam

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
janina_zawada 13:46, 20 kwi 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Jednak ten rów sporo ci wysusza rabatki ,u mnie nadal mokro i jeszcze ciągle popaduje i nic nie mogę robić a tak chciałabym przesuszyć już ziemię ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Ewa4 15:27, 20 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Beatko jestem mile zaskoczona chyba dobrze je zapakowałam a tak się bałam no to winobluszcza Ci podeślę a w doradzaniu kochana to ja laik jestem a mam na tarasie przewiew z każdej strony i poprostu się do tego przyzwyczaiłam i jak nie mogę siedzieć bo wieje to biorę ratan i przenoszę w zaciszne miejsce może kiedyś coś wymyślę ale narazie jest jak jest a działkę to faktycznie masz sporą .Dopiero załapałam że masz 2 wątki ale ja szybka jestem hihi.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
justi 16:39, 20 kwi 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj Beatko Jakie plany masz na strumyk?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Betka 17:45, 20 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj justi! Jakie mam plany? Na razie to oczyszczam z chwastów ,wczoraj miała być u mnie koparka ale nie dojechała Będziemy łagodzić brzegi . W przyszłym tygodniu M jedzie po podkłady kolejowe chcemy zakryć przepust no i jeszcze planujemy taki ala balkonik nad strumykiem z palisad (z podkładów) Jeśli chodzi o rośliny to mam b.dużo kosaćców fioletowych- na jesień rosły tam gdzie szmaragdy pod płotem i bezmyślnie je wyrzuciłam na szczęście nie ucierpiały i odbijają
Ewa4 mnie wspiera i przysłała mi roślinki za co bardzo dziękuję teren mam dość duży więc jak bym miała wszystko kupić to od razu bankrutem bym była Fajnie że tak tu się wspieramy jeden ma za dużo a drugi za mało Roślinki które zamówiłam jeszcze nie dojechały ale to nic nie szkodzi bo teren mam nie gotowy.Póki co pracy do groma a jestem z tym sama fizycznie bo duchowa mam wsparcie od was dzięki wszystkim
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 17:49, 20 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
janina_zawada napisał(a)
Jednak ten rów sporo ci wysusza rabatki ,u mnie nadal mokro i jeszcze ciągle popaduje i nic nie mogę robić a tak chciałabym przesuszyć już ziemię ..

Janinko witam! U mnie teren dość mokry dom ma drenaż z którego cały czas leci woda . Drenaż dobra sprawa od kont go mamy to w domy nas nie zalewa Na szczęście w ogródku przydomowym jest w miarę
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
janina_zawada 17:57, 20 kwi 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie jest piach i względnie sucho tylko wiosna mnie topi bo wtedy jest za dużo wody ale parę dni słońca i w maju już muszę wszystko polewać .. Irysów mam już sporo , ciekawe jak mi zakwitną z tamtorocznej wymiany ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Maria667 23:00, 20 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witaj Betko!
Boję się, że nie zdążysz całego tego strumyka odchwaścić w tym roku. Zamęczysz się. Nie wiem, ile to metrów, ale zdaje się, ze niemało. Może spryskaj tę trawę nad rowem roundapem. Odczekasz 2-3 tygodnie, trawka zżółknie, a potem będzie Ci dużo łatwiej zdjąc ususzone chwaściki nawet grabkami metalowymi.
Pozdrowionka
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies