Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Betka 22:16, 22 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dzisiaj dużo się działo. Rano odwiozłam dzieciaki do przedszkola, potem pojechałam do Biedronki chociaż nie było mi wcale po drodze kupiłam clematisy 3 kolorki A jak wróciłam to kopareczka już działała po chwili przyjechała geodetka - pobiegaliśmy trochę po miedzachStwierdziłam że trzeba zabrać się za dalszy ciąg odchwaszczania no i tak dłubałam i dłubałam że aż mnie ręce bolą ale to co
efekty dzisiejszych prac są zachęcająceJak by nie patrzeć to jedna strona już jest bez badylek a drugą prawie skończyłam


____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
AgnieszkaW 23:06, 22 kwi 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zmiany ogromne u ciebie, podglądam na bieżąco. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Ewa4 23:30, 22 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Ale jaka zmiana mus Ci kwiatuchy zbierać ale będzie pięknie .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 00:20, 23 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Beatko a z konarem wyciągniętym z korzeniami co zrobiłas bo w necie widziałam w taki konar odwrucony lub na boku położony posadzone kwiaty i bardzo ładnie to wygląda bo między korzeniami jest ziemia nie oczyszczasz tego tylko sadzisz kwiaty z płytkim systemem korzeniowym .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Kasiek 00:26, 23 kwi 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Chwilke mnie nie bylo,a tu juz tyle pozytywnych zmian i ile pracy juz za Wami Pieknie,gratuluje i serdecznie pozdrawiam
____________________
Bawarka
Betka 09:11, 23 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
Beatko a z konarem wyciągniętym z korzeniami co zrobiłas bo w necie widziałam w taki konar odwrucony lub na boku położony posadzone kwiaty i bardzo ładnie to wygląda bo między korzeniami jest ziemia nie oczyszczasz tego tylko sadzisz kwiaty z płytkim systemem korzeniowym .

Ewuś konar na razie została wywieziony na drugi a może trzecie podwórze ( tyle ich mam że już sama nie wiem ) ciekawy pomysł muszę zapisać w głowie i jak już będzie coś się działo z nasadzeniami to może i go przytacham spowrotem a roślinki zbieraj zbieraj na pewno się przydadzą !Dzięki
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 09:12, 23 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
AgnieszkaW napisał(a)
Zmiany ogromne u ciebie, podglądam na bieżąco. Pozdrawiam

Witaj Agnieszko! W końcu wiosna więc i czas na zmiany nadszedł miło że mnie odwiedzasz i zapraszam ponownie
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 09:15, 23 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kasiek napisał(a)
Chwilke mnie nie bylo,a tu juz tyle pozytywnych zmian i ile pracy juz za Wami Pieknie,gratuluje i serdecznie pozdrawiam

Witaj Kasiek! Zmian dopiero początek
muszę szybko działać bo kwiaty w tunelu już mi zaczynają kwitnąć a teren jeszcze nie gotowy. A przecież mam jeszcze roślinki zamówione więc muszę się wyrobić na czas!
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 21:40, 24 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dzisiaj daję zdjęcia z dnia poprzedniego jakoś nie miałam czasu a może siły
Za to dzisiaj mam czas i siłę więc streszczę króciutko co robiliśmy. Skończyłam oczyszcza brzeg strumyka zobaczcie ile było badylstwa



Stwierdziłam że ziemia ma ciężką strukturę więc nawieźliśmy ziemię niestety miała sporo perzu więc siedziałam i wybierałam i wybierałam....




Mieliśmy jeszcze jedną rzecz do zrobienia. Zapadła się ziemia przy przepuście zobaczcie jaką dziurę wymyła woda M z tatą naprawili


____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
janina_zawada 21:49, 24 kwi 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Ta wiosna nie da wam się nudzić ale później będzie pięknie obsadzony strumyk ,, Ja mieszkam na górce i to suchej ,trochę wody mam tylko na wiosnę ,nawet w rowie przy drodze jest sucho i służy tylko po to aby ludzie z samochodów rzucali śmieci i butelki .. Chyba im się zdaję że nic nie będzie widać.. Dobrze że masz pomocników do upiększania tego strumyka bo z kwiatami to już sobie sama poradzisz ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies