Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilcze pole – zagwozdki, przemyślenia, zmagania i efekty

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilcze pole – zagwozdki, przemyślenia, zmagania i efekty

mWilQ 19:22, 19 lut 2017

Dołączył: 14 mar 2013
Posty: 64

____________________
Wilcze pole
mWilQ 19:39, 19 lut 2017

Dołączył: 14 mar 2013
Posty: 64
Kilka zdjęć z realizacji
____________________
Wilcze pole
mWilQ 19:48, 19 lut 2017

Dołączył: 14 mar 2013
Posty: 64
Pierwsze koty za płoty. Mamy 19 dni od wysiewu, działka robi się zielona Trawa rośnie nierównomiernie, nie wszędzie jeszcze wykiełkowała, ale bardzo cieszy.


Do zimy trawnik się ładnie zagęścił, jest jeszcze kilka miejsc, które wymagają dopracowania, ale to na wiosnę 2017.
____________________
Wilcze pole
eVka 14:37, 20 lip 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Witaj, widze że jestes z okolic Wrocławia, ja mieszkan w zachodniej części Wrocka
Piekny ogród i ile pracy włożone w przygotowanie ziemi pod trawnik, super! Jak pod linijkę. Jak teraz wygląda twój trawniczek no i caly ten sliczny ogró?
Pozdrawiam!

A napisz skąd brałes ziemię.
____________________
mWilQ 22:14, 11 sie 2017

Dołączył: 14 mar 2013
Posty: 64
effka napisał(a)
Witaj, widze że jestes z okolic Wrocławia, ja mieszkan w zachodniej części Wrocka
Piekny ogród i ile pracy włożone w przygotowanie ziemi pod trawnik, super! Jak pod linijkę. Jak teraz wygląda twój trawniczek no i caly ten sliczny ogró?
Pozdrawiam!

A napisz skąd brałes ziemię.


Cześć trawnik się ładnie zagęścił, ale cały czas wymaga pracy. Muszę pozbyć się koniczyny, bo pojawiła się w paru miejscach i przy następnym nawożeniu muszę się troszkę mocniej skupić bo mam kilka mijanek i przez to trawa ma inny kolor. Ziemię mam od sąsiada http://t-i-t.pl/kontakt/ i sobie chwalę.
____________________
Wilcze pole
mWilQ 22:17, 11 sie 2017

Dołączył: 14 mar 2013
Posty: 64
Dla porównania kilka zdjęć z telefonu z lipca i sierpnia tego roku. Przynajmniej po jednym ujęciu widać różnicę w wielkości roślin... na co dzień się tego nie widzi
____________________
Wilcze pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies