Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Janiny

AgnieszkaW 07:28, 25 kwi 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ale dużo masz tego kwiecia. O fiołkowym zapachu coś wiem, bo u mnie kwitną na dzikiej skarpie całymi łanami - i pachną nieziemsko. Serdecznie pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
GorAna 22:09, 26 kwi 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Pięknie wiosna się budi
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
bogumila 17:33, 28 kwi 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...masz już kolorowo i pachnąco...pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
janina_zawada 18:43, 30 kwi 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie tez zimno a ja siedzę w domu przyziębiona , dobrze że nie muszę się kurować przy pięknej pogodzie .. Dzisiaj dostałam dżelżany żółte i żółte z pomarańczowym środkiem , więc jutro muszę je wdzić . Tulipany i hiacynty przy takiej pogodzie dłużej pokwitną to jutro im zrobię zdjęcia .. ,




stokrotki też zaczynają ładnie kwitną



zawilce już przekwitają ale mam jeszcze żółte



świecznica ładnie przezimowała



pluskwica też już wylazła z ziemi ..

Peonie , floksy i ostróżki pięknie rosną , na razie nie widać powojników bylinowych ale jak si ociepli to i one wyjdą z ziemi ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
GorAna 21:10, 30 kwi 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Budzi się wiosna pomału
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Janina 16:20, 01 maj 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Witam imienniczkę, mamy podobną nazwę wątku. Nareszcie wiosna i wszystko garnie się do życia, Uwielbiam ten czas kiedy wszystko budzi się i rozwija, codziennie wychodzę do ogrodu i patrzę co nowego zakwitło. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
janina_zawada 17:38, 01 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Witam Janinko w moim ogrodzie , też mam ogród wokół domu i bez przerwy w nim pracuję ale i tak mi na wiosnę trudno wszystkiemu podołać bo mam na rabatkach oprócz bylin sporo kwiatów cebulowych i takie co później wschodzą więc na razie tylko leciutko poruszam ziemię aby miały lepiej rosnąć ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
janina_zawada 14:05, 02 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Znowu pada , zielsko rośnie jak szalone , kwiaty też ładnie kwitną ale szkoda że nie można ich oglądać z bliska bo mokro ..kilka moich krzewów z oddali oprócz magnolii sama wszystko ukorzeniałam ..



mój żywopłot




magnolia







mój ogródek przydomowy



moje prymulki jeszcze całkiem nie rozkwitnięte


















____________________
Ogród Janiny Zapraszam
janina_zawada 06:30, 09 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Siedzę całe dnie w ogrodzie bo po tych deszczach ziemia zbita i muszę ją poruszyć , .Posadziłam już mieczyki , krokosomię i część dali ,dzisiaj dokończę ich sadzenie ,bardzo ich lubię bo kwitną do samej zimy więc mam ich chyba z 50 .. Trochę pracy przy nich jest ale później sama przyjemność patrzeć jak kwitną .. zaczynają kwitnąć białe tawuły ..




Piękny biały krzew



magnolia cała w kwiatach



a moje prymulki coraz ładniej kwitną











i moje tulipany rozrzucone po całym ogrodzie ..

____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Artur321 07:47, 09 maj 2013

Dołączył: 10 mar 2013
Posty: 81
Żywopłot bukszpanowy najważniejsze że cały rok żimożielony i zdobi również w żimie, a mahonia bardzo durza, ja jeszcze mam bardzo małą.
____________________
u Artura w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies