Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Janiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Janiny

Janina 21:39, 11 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Wszystko pięknie rośnie, śliczne piwonie.Nie pomyślałam o wykopaniu cebulowych, przez dużą ilość wilgoci liście miały zielone.Po tych deszczach na pewno jakieś straty będę miała w ogrodzie.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
boguslawa_ma... 07:48, 14 cze 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Nareszcie pogoda i można coś robić w ogrodzie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
janina_zawada 19:51, 14 cze 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Bogusiu to normalna piwonia tylko wsadzona na skalniaku , ma tylko trochę inne liście .. Janinko ja kiedyś zmarnowałam piękną kolekcję tulipanów więc teraz wolałam nie ryzykować i wyjęłam je z błota ,teraz schną w szklarni .. Wykopałam tylko czerwone pełne o kształcie piwonii i różnokolorowe liliowate ..
Dzisiaj znowu było nawet upalnie , mimo poruszania ziemi jest mokro ale przy takim słonku szybko wysycha , Nareszcie trochę ruszyły się warzywa chociaż ogórków to w tym roku będzie bardzo mało za to sałato i buraczki wyglądają ładnie ..
Przekwitają ostatnie piwonie ..





różowe







białe z odcieniem różu



rabatka z piwoniami i goździkami brodatymi a obok nich widać podręczny warzywnik .

____________________
Ogród Janiny Zapraszam
bogumila 19:57, 14 cze 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...podglądam warzywnik i widzę ładną sałatę...ja siałam czerwoną...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
dtjj 20:00, 14 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
piękne piwonie jakie duże kwiaty mają
____________________
Daria-ukochany ogród
janina_zawada 20:42, 14 cze 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Bogusiu to podręczny warzywnik przy tarasie aby w każdej chwili móc wziąć trochę zieleniny do gotowania a sałatę córka dodaje wnukowi do kanapek , Czerwonej nie sieję bo nie chcą u mnie jej jeść ,
Piwonie w tym roku mają bardzo duże kwiaty i mimo wiązania gdy padał deszcz kwiaty leżały na ziemi .. Teraz białe ładnie wyglądają w słońcu ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
bogumila 21:04, 14 cze 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...u mnie nie pada...codziennie podlewam...kilka km dalej leje a u nas ani kropli...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
janina_zawada 21:31, 17 cze 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie też słonecznie , latam z dziabką i poruszam ziemie aby szybciej przeschła , Dzisiaj poruszałam miedzy różami ,które zaczynają ładnie kwitnąć ale zielsko też ładnie miedzy nimi rośnie , przeważnie skrzyp ,którego trudno się pozbyć ..



różyczki karłowate ładnie kwitną





róże trochę z żółtym









czerwone różyczki .



pełnik chiński który teraz zaczyna kwitnąć ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
boguslawa_ma... 07:07, 18 cze 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Róże ładnie ci kwitną
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
janina_zawada 16:59, 18 cze 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Dzisiaj pogoda w kratę niby gorąco że trudno wytrzymać za chwilę słonko się schowa a z nieba pada deszczyk , podlać nie podleje ale na plecach go czuć . teraz znowu komary dają do wiwatu ,nawet do domu próbują się wedrzeć .. teraz w ogrodzie królują ostróżki , wielgachne i mniejsze ..

















kilka jeszcze wpąkach ale białej na razie nie widzę nawet pojedyncza wyglądała ślicznie ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies