Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy lesie początek 2012/2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy lesie początek 2012/2013

renatamama3 12:22, 19 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Ptaszek kupiony jesienią na starociach na giełdzie samochodowej ,w tą niedzielę kupiłam 2 donice i 2 świeczniki za całe 20 zł ,lobelia już czeka zastanawiam się z czym połączyć ,chyba krakowiaki białe lub petunie ?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Asia 22:12, 19 kwi 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
Witam, dzięki za odwiedzinki, prace bardzo zaawansowane, wracam do domu po zmroku gdzie jest ta giełda samochodów w Krakowie? pozdrawiam wiosennie
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
Asia 22:53, 19 kwi 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
Renata, to jeszcze raz ja byłam w Twoim ogrodzie, jest tam bardzo przyjemnie, mamy parę wspólnych elementów w ogrodzie, np. skarpę przy tarasie, tez mam dom na górce. jeżeli mozesz, napisz mi z czego zrobione są schody ze skarpy i jak zostały wykonane, dziękuje i pozdrawiam, będę częściej u Ciebie, jeżeli pozwolisz, dobrej nocy
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
Ewa4 07:52, 20 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Fajne te misy gliniane .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
renatamama3 11:04, 20 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Asia napisał(a)
Witam, dzięki za odwiedzinki, prace bardzo zaawansowane, wracam do domu po zmroku gdzie jest ta giełda samochodów w Krakowie? pozdrawiam wiosennie








hej dzięki za wizytę ,giełda jest na Rybitwach.Schody są z resztek więźby dachowej ,jak przegniją to kupię takie betonowe imitujące drewno.pozdrawiam

____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Maria667 21:19, 20 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Renatko!
Pomysł z płytkami bardzo fajny. Mam właśnie trochę takich płytek i zastanawiałam się, jak je ułożyć, żeby nie przypominały komunistycznego chodnika. Wasz pomysł jest naprawdę świetny !
Efekt superowy
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
anna_g 21:28, 20 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Renatko poczytałam - fajnie się dzieje u Ciebie - ładne zakupy - ptaszek fajny pozdrawiam i odpoczynkowej niedzieli życzę
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Asia 23:21, 20 kwi 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
Renata, dzięki za odpowiedź, będziemy coś kombinowac z tarasem bo na pełne wykończenie narazie brak kasy, pozdrawiam
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
martaibartek 10:47, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Renata nie wiem czemu nie pokazywały mi się nowe posty z twojego dziennika dziś cię szukam a tu tyle stron! ale wszystko nadrobiłam i jestem na bieżąco
Bardzo ładnie już u ciebie- wiosna pełną gębą! i zakupy świetne!!!
Czytałam, że maliny kupowałaś- ja z tydzień temu wywaliłam sporo krzaków, bo rosną u mnie jak chwasty!!! jakby co na jesień mogę ci podesłać, mam plenne odmiany czerwone i żółte (pyszne!!!!)
Ja też szykuje się do zakupów róż okrywowych, w tamtym roku kupiłam dwie i chyba coś je zaatakowało bo niezbyt dobrze przezimowały (a były kopczykowane)
Kocimiętka faktycznie rośnie jak szalona! sama się rozsiewa i ładnie kwitnie. Po pierwszym kwitnieniu ścianm ją i znowu się zieleni i powtarza kwitnienie- tak więc moim zdaniem super zadarniająca roślina. U mnie rośnie w słońcu, gdzie sucha ziemia, u teściowej w cieniu nie jest już taka bujna.

Ja też szaleję w ogrodzie. Nowe rabaty robię, przekopuję, dokupuję.
W niedzielę za tydzień jadę na tragi ogrodnicze- juz się cieszę!!!!
Jutro lece do biedronki po clematisy, kupiłam już też w biedrze parę bylin i przez allegro hosty (ale jestem średnio zadowolona).

Aaaaaa swietne te gliniane misy- uwielbiam takie cuda w ogrodzie
Pozdrawiam cieplutko
____________________
renatamama3 14:14, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam moich gości.
donice obsadzone stokrotka plus lobelia .
donice na parapecie pelargonia biała plus lobelia.
Nowości z dzisiejszej giełdy ,M pojechał po akumulator to wykorzystałam i też się wybrałam i kupiłam 6 doniczek trafiły na skarpę..


____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies