Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy lesie początek 2012/2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy lesie początek 2012/2013

renatamama3 14:24, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
hiacynty pięknie pachną...piwonie wychylają się z pod ziemi...



Narcyzy zaczynają ,pomalutku kwitnienie

iryski wychylają listki ,co bardzo cieszy właścicielkę..
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 14:26, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kompostownik i skrzyneczki wymalowałam wczoraj.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 14:33, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Maria667 napisał(a)
Renatko!
Pomysł z płytkami bardzo fajny. Mam właśnie trochę takich płytek i zastanawiałam się, jak je ułożyć, żeby nie przypominały komunistycznego chodnika. Wasz pomysł jest naprawdę świetny !
Efekt superowy



Marysiu ,fajnie,że pomysł się podoba ,fajnie też mógłby wyglądać taki placyk na stolik i krzesełka ,jak masz materiał to kombinuj ,ja odkupiłam płyty od pana któremu się,odwidziało je kłaść po 5 zł 50x50cm.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 14:38, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Asia napisał(a)
Renata, dzięki za odpowiedź, będziemy coś kombinowac z tarasem bo na pełne wykończenie narazie brak kasy, pozdrawiam


Asia ja na tarasie mam obrzeża i wysypane kamyczkami na razie ,2 taras będziemy robić drewniany ,pomału do przodu najpierw ogrodzenie .pozdrawim
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 14:54, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
martaibartek napisał(a)
Renata nie wiem czemu nie pokazywały mi się nowe posty z twojego dziennika dziś cię szukam a tu tyle stron! ale wszystko nadrobiłam i jestem na bieżąco
Bardzo ładnie już u ciebie- wiosna pełną gębą! i zakupy świetne!!!
Czytałam, że maliny kupowałaś- ja z tydzień temu wywaliłam sporo krzaków, bo rosną u mnie jak chwasty!!! jakby co na jesień mogę ci podesłać, mam plenne odmiany czerwone i żółte (pyszne!!!!)
Ja też szykuje się do zakupów róż okrywowych, w tamtym roku kupiłam dwie i chyba coś je zaatakowało bo niezbyt dobrze przezimowały (a były kopczykowane)
Kocimiętka faktycznie rośnie jak szalona! sama się rozsiewa i ładnie kwitnie. Po pierwszym kwitnieniu ścianm ją i znowu się zieleni i powtarza kwitnienie- tak więc moim zdaniem super zadarniająca roślina. U mnie rośnie w słońcu, gdzie sucha ziemia, u teściowej w cieniu nie jest już taka bujna.

Ja też szaleję w ogrodzie. Nowe rabaty robię, przekopuję, dokupuję.
W niedzielę za tydzień jadę na tragi ogrodnicze- juz się cieszę!!!!
Jutro lece do biedronki po clematisy, kupiłam już też w biedrze parę bylin i przez allegro hosty (ale jestem średnio zadowolona).

Aaaaaa swietne te gliniane misy- uwielbiam takie cuda w ogrodzie
Pozdrawiam cieplutko



Martuś dzięki,że jesteś ,wiesz ,malinki kupiłam tanio 2 zł sztuka ,ale na żółte bym się skusiła,więc będę pamiętać.
Mam 3 kocimiętki ,fajnie rosną chodź słońce mają dopiero koło 13 mój kot ją uwielbia,dobrze,że tylko on inne koty goni.
A wiesz ,że żadnego clematisa nie mam ,planuję na jedną rabatę z limkami ale jeszcze nie na 100% .Martuś w Biedrze kupiłam liatry z nich jestem zadowolona i jeżówkę z niej już Nie.
Fajnie wiedzieć ,że ktoś lubi ceramikę tak jak ja ,ja lubię jeszcze wiklinę ,większość mojego otoczenia się dziwi co w tym ja widzę .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 14:57, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
anna_g napisał(a)
Renatko poczytałam - fajnie się dzieje u Ciebie - ładne zakupy - ptaszek fajny pozdrawiam i odpoczynkowej niedzieli życzę


Hej Aniu dzięki ,gdzie się nie wejdzie tam zakupy,zmiany ,praca wre pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 15:06, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Wczoraj powstała taka ścieżka do garażu ,blaszaka z tralinek z odzysku za marne pieniążki ,trawka też posiana ,teraz ,czekamy

____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
bella 15:28, 21 kwi 2013


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Witam. Bedę śledzic twoje poczynania
____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
martaibartek 15:40, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Ja właśnie planuję na pergoli clematisa + róża pnąca, a na dole hortensja róża okrywowa szałwia lub lawenda...
O malinach jakby co i ja będę pamiętała. Jak żółte zaowocują to je zaraz zaznacze i na jesieni ci podeślę
Ja też uwielbiam wiklinę i liatry też w Biedronce zakupiłam
____________________
popcorn 17:51, 21 kwi 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajnie wyszły Ci skrzyneczki Kiedy je obsiejesz? Ja dzisiaj obsadziłam i obsiałam kolejne 2, ostatnie 2 zostawiłam na ogórki i pomidorki - już niedługo
U mnie hiacynty dopiero w pączkach, u Was cieplej! Mimo że od południowej strony..

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies