Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy lesie początek 2012/2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy lesie początek 2012/2013

margaretka3 08:47, 20 kwi 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Reniu, gratulacje, ale będziesz mieć przyjemną pracę W Krakowie?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
ryska 09:04, 20 kwi 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Renatko gratuluję podjęcia pracy w takim fajnym miejscu. Niech Ci przyniesie radość. Twoje stroiki i wianki pięknie wyglądają, coraz ciekawsze robisz.
Masz talent
Ażury już położone?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
07_Rene 11:42, 20 kwi 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
renatamama3 napisał(a)



Lepsza Reniu zielona pokusa niż inna np. ciuchowa ale masz rację patrz co tam np. jest






Ja za każdym razem jak mam kryzysa ogrodowego robię zakupy ciuchowe... myślę wtedy, że na rośliny to szkoda pieniędzy wydawać. Potem nerwy przechodzą i zaczyna się na nowo

Przy takich pokusach to wypłatę bym w roślinach odbierała
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
renatamama3 16:21, 20 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
laurowisnia napisał(a)
Pogada na pierwszy dzień rzeczywiście nieudana, teraz zaświeciło słonko ale Ty już chyba w domu.
Ładnie wiosennie w ogrodzie, magnolka pięknie kwitła, moja teraz wpół się zatrzymała.




Strasznie było ,dobrze że domek z grzejniczkiem elektrycznym ,więc ogrzać się można było ,trochę prac takich organizacyjnych ,typu że WZ wydaje pracownikom szefa ,od zakładania ogrodów ,typu pilnuje im grafika godzinowego itp.
Agatko ,magnolka ślicznie kwitła ,a jak pachniała .pozdrawiam
Ps .masz blisko to wpadaj ,już niedługo będzie dostawa balkonówki
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 16:35, 20 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
margaretka3 napisał(a)
Reniu, gratulacje, ale będziesz mieć przyjemną pracę W Krakowie?



Gasiu dzięki ,tez się cieszę ,jakoś specjalnie nie szukałam pracy ,chciałam skończyć szkołę ,z głupia odpisałam na ogłoszenie ,odpisali mi abym wysłała cv,5 kandydatek było , po rozmowie osobistej ,od razu mi dał odpowiedź ,że jeśli jestem zainteresowana pracą u niego po naszej rozmowie ,to ta praca jest moja .Dostałam też propozycję pracy u kobietki co mam praktykę ,ale mam tam z 18 km a tu 2 km ,za te same pieniądze ,tu z umową tam bez .Szef ,rozumie że mam praktykę ,i się dostosuje ,jak będę tam szła .
Gosiu ,koło Balic w stronę Woli Justowskiej .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 16:40, 20 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
ryska napisał(a)
Renatko gratuluję podjęcia pracy w takim fajnym miejscu. Niech Ci przyniesie radość. Twoje stroiki i wianki pięknie wyglądają, coraz ciekawsze robisz.
Masz talent
Ażury już położone?



Reniu dzięki ,fajne to prawda ,nawet nie wiem kiedy 6 godzin mi dziś zleciało ,a najbardziej się cieszę z tego ,że szef mi dziś powiedział ,że widzi ,że ja mam ADHD i lubię to to to tamto robić ,że jak będę chciała ,to na pielęgnację czy zakładanie ogrodu będę mogła z jego firmą pojechać ,jupi .
Ażury z tego rocznej dostawy nie ,eM sam kładzie ,a paskudnie ostatnio .
pozdrawiam i dzięki za stroiki
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 16:46, 20 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
07_Rene napisał(a)


Ja za każdym razem jak mam kryzysa ogrodowego robię zakupy ciuchowe... myślę wtedy, że na rośliny to szkoda pieniędzy wydawać. Potem nerwy przechodzą i zaczyna się na nowo

Przy takich pokusach to wypłatę bym w roślinach odbierała



Reniu ,ciuch też potrzebny ,aby wyglądać jak człowiek .
Dobrze ,że już miejsca brak ,bo pewnie bym też wypłatę straciła ,już sobie upatrzyłam jabłonkę rajską.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
eda 19:34, 20 kwi 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Renatko podziwiam stroiki świąteczne przy domowe i dla bliskich piękne wiosenne i co widzę kupiłaś magnolkę cytrynową? to jesteśmy dwie tylko ja różowo białą a do Hanusi jedzie też taka jak moja to znaczy szał się zaczął buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:37, 20 kwi 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ooo doczytałam praca w ogrodnictwie super ja też przerobiłam miło wspominam ha ha za końcówkę wypłaty rośliny wybierałam no i ogród zapełniał się ku mojej uciesze buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Konieczki 21:10, 20 kwi 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Renia alez ja Ci zazdroszcze tej pracy. Gratuluje i trzymam kciuki

Ps. Reniu a po ile maja te buksy... bo szukam duzych i zdrowych sztuk (cale dwie potrzebuje)
____________________
Zielonym do góry... :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies