Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy lesie początek 2012/2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy lesie początek 2012/2013

renatamama3 14:55, 26 kwi 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
laurowisnia napisał(a)
Na pewno się pojawię, dam znać kiedy.



Agatko ,daj ,daj ,bo ja tylko na 4-6 godzin chodzę i czasem na 8,30 wtorki ,czasem 10 najczęściej 11 .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
16:06, 26 kwi 2017
renatamama3 napisał(a)



Wymiana garderoby też fajnie ,gratuluję zmiana wagi ? schudłaś / czy może ciąża ?tak czy tak Gratuluję .
Ja zadowolona jestem jeszcze z Pissardi i Kanzan ,nad jabłonką myślę gdzie ,na razie zamówiłam u szefa klona czerwonego .
Najwięcej z tego co zauważyłam mają pielęgnacji ,koszenie ,przycinanie ,dosadzanie ,zakładanie trawnika .pozdrawiam


co do wymiany garderoby ani jedno ani drugie
Po prostu przyszła mi ochota na odświeżenie tzw.looku -tak jak nieraz odświeżam ogród np.jednorocznymi

Ja mam albo Pissardi albo śliwę wiśniową nigrę,ale w tym roku mi prawie nie kwitła w ogóle ,pojedyncze kwiatki;może jeszcze zakwitnie?

Rok temu ją formowałam,bo chcę ją trzymać w ryzach,nie chce z niej mieć wielgachnego drzewa;może przez to przycięcie nie kwitnie?

Za to umbraculliferki teraz u mnie dają czadu mimo tego,że rok temu ryła w nich nornica
Ogólnie nornica czy też kret ryją u mnie non stop na potęgę,non stop biegam i przydeptuję kopce,wały

Klonik czerwony na pewno fajny

Dam jutro znać w sprawie nazwy azalii tylko na razie jeszcze nie ma mnie w domu

Zazdroszcze krótkiego czasu pracy

Mirella 20:19, 27 kwi 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Reniu,czytam o nowej pracy ,jeśli to nie jest tajemnica to poproszę o info gdzie, mogłabym odwiedzić koleżankę i poprosić o porady ogrodnicze, i pewnie coś by wpadło do koszyczka,przylaszczka i trawki hakonechloa myślę o nich ..ale nigdzie nie widziałam.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
07_Rene 11:49, 06 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Reniu pozdrawiam U Ciebie też ciągle pada? Ciekawa jestem co tam nowego w Twoim ogrodzie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Konieczki 09:04, 10 maj 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
No jakos malo Reni jak zaczela prace?
Dziekuje jeszcze raz
____________________
Zielonym do góry... :)
renatamama3 19:45, 10 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
MilkyWay napisał(a)


co do wymiany garderoby ani jedno ani drugie
Po prostu przyszła mi ochota na odświeżenie tzw.looku -tak jak nieraz odświeżam ogród np.jednorocznymi

Ja mam albo Pissardi albo śliwę wiśniową nigrę,ale w tym roku mi prawie nie kwitła w ogóle ,pojedyncze kwiatki;może jeszcze zakwitnie?

Rok temu ją formowałam,bo chcę ją trzymać w ryzach,nie chce z niej mieć wielgachnego drzewa;może przez to przycięcie nie kwitnie?

Za to umbraculliferki teraz u mnie dają czadu mimo tego,że rok temu ryła w nich nornica
Ogólnie nornica czy też kret ryją u mnie non stop na potęgę,non stop biegam i przydeptuję kopce,wały

Klonik czerwony na pewno fajny

Dam jutro znać w sprawie nazwy azalii tylko na razie jeszcze nie ma mnie w domu

Zazdroszcze krótkiego czasu pracy





Zmiana stylu czasem potrzebna ,ja mam raczej sportowe ,ciut eleganckich .
U mnie właśnie eM ma tydzień urlopu i formował Pisardii jesienią się jej nie obcina tylko wiosną po kwitnieniu ,trzmieliny na pniu ,wycinał róże pnące co się nie opuściły .Też dziś udeptywałam nornicy norki .Wiesz tak wybrałam ,wolałam mniej godzin ,aby pobyć w ogrodzie ,czy z dziećmi ,placówki ich nie wychowają ,ale minus taki że mniejsza pensja ,mnie wystarczy .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 19:47, 10 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Mirella napisał(a)
Reniu,czytam o nowej pracy ,jeśli to nie jest tajemnica to poproszę o info gdzie, mogłabym odwiedzić koleżankę i poprosić o porady ogrodnicze, i pewnie coś by wpadło do koszyczka,przylaszczka i trawki hakonechloa myślę o nich ..ale nigdzie nie widziałam.



Mirellko wyślę pw ok ? tej trawki jeszcze nie mamy ,przypłaszczek również ,czekamy na dostawę traw i bylin .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 19:54, 10 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
07_Rene napisał(a)
Reniu pozdrawiam U Ciebie też ciągle pada? Ciekawa jestem co tam nowego w Twoim ogrodzie



Reniu ,pada ,pada już mam dość ,jeszcze trochę a depresja murowana .
W moim ogrodzie ,muszę zrobić foty ,część cieszy oko ,część doprowadza do łez ,padł klon ,suchodrzew ,bluszcz na blaszaku ,czekamy czy odbije ,część lawendy ,kilka kocimiętek ,róża pnąca parade ścięta do ziemi ,sympatia 3/4 wycięta ,kulka bukszpanowa z wrzosami nie wiem co będzie .Sporo tego .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 19:56, 10 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Konieczki napisał(a)
No jakos malo Reni jak zaczela prace?
Dziekuje jeszcze raz



Jestem Asiu ,tylko słonka brak ,więc i fot brak ,po zimie też muszę zrobić porządki z tym co padło w ogrodzie i zaplanować nowe zakupy .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
abiko 11:18, 12 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
renatamama3 napisał(a)



Reniu ,pada ,pada już mam dość ,jeszcze trochę a depresja murowana .
W moim ogrodzie ,muszę zrobić foty ,część cieszy oko ,część doprowadza do łez ,padł klon ,suchodrzew ,bluszcz na blaszaku ,czekamy czy odbije ,część lawendy ,kilka kocimiętek ,róża pnąca parade ścięta do ziemi ,sympatia 3/4 wycięta ,kulka bukszpanowa z wrzosami nie wiem co będzie .Sporo tego .pozdrawiam


Straty masz w różach jak ja. Dzięki za info o kalinie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies