Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

asica 21:21, 07 lip 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Gardenarium napisał(a)
Teraz tnij, owszem, tylko równo
Przechyl do pionu tego lewego, to co krzywo "stoi"
Alem siem czepiam, ale już by to przydepnęła równiej, no i pieńki proste bym kupiła
Skrzywienie zawodowe, wybacz Tosiu

Uważam, że trzmielina akurat ta idealnie pasuje do lawendy Ożywia bardzo ładnie. Dodaj w lawendzie Stipa tenusissima kila egz.


Tosia, Danusia ma rację, weź wysadź za ogrodzenie te krzywe pieńki.
Tyle pieniędzy wydałaś na ogród, że 3 nowe trzmielinki już Cię nie zrujnują
Jak Danusia mówi, że lawendy z trzmielinkami to dobre zestawienie, to ja może też skorzystam, bo mam ochotę wywalić rabatę bylinową, bo nie mam do niej sił. Wiecznie łyse place, jak coś przekwita. Nie umiem i nie mam już cierpliwości się nią zajmować. Wiosna była piekna, teraz jest tragiczna.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Madzenka 21:41, 07 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tosia wyprostuje te pieńki. Daj im grubsze tyczki i tasmą rzepową coraz mocniej i gęsto je przywiązuj. Jeśli chesz to jutro fotnę jak prostuję graby Ja dodatkowo dwie, które się wykrzywiały związałam wzajemnie cieniutkim zielonym sznurkiem (na zdjęciu u mnie widać ) i wzajemnie trzymają się w pionie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
atena35 08:30, 08 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Marzena2007 napisał(a)
Tosia wyprostuje te pieńki. Daj im grubsze tyczki i tasmą rzepową coraz mocniej i gęsto je przywiązuj. Jeśli chesz to jutro fotnę jak prostuję graby Ja dodatkowo dwie, które się wykrzywiały związałam wzajemnie cieniutkim zielonym sznurkiem (na zdjęciu u mnie widać ) i wzajemnie trzymają się w pionie

Kcem, kcem pliss
Będę jeszcze walczyć o te trzmielinki, to mój pierwszy zakup i szkoda mi wyciepać
____________________
Ogród Tosi
atena35 08:38, 08 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Reflektorki schowane

Kulki przycięte, ale każda trochę inna wyszła
Chciałam za szablon wziąć formę do biszkoptu ale za mała, mus zacząć piec większe torty

____________________
Ogród Tosi
atena35 08:45, 08 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
asica napisał(a)


Tosia, Danusia ma rację, weź wysadź za ogrodzenie te krzywe pieńki.
Tyle pieniędzy wydałaś na ogród, że 3 nowe trzmielinki już Cię nie zrujnują
Jak Danusia mówi, że lawendy z trzmielinkami to dobre zestawienie, to ja może też skorzystam, bo mam ochotę wywalić rabatę bylinową, bo nie mam do niej sił. Wiecznie łyse place, jak coś przekwita. Nie umiem i nie mam już cierpliwości się nią zajmować. Wiosna była piekna, teraz jest tragiczna.

Asiu nie chodzi o pieniądze ale o sentyment do pierwszego zakupu
Będę jeszcze ratowała i prostowała - chociaż "na siłę" nie leży w mojej naturze.
Poza tym nie wiem czy przeżyją zimę w tej donicy (oby) a mam pewne wątpliwości i obawy

____________________
Ogród Tosi
eda 15:02, 08 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
podziwiam cię Tosiu masz anielską cierpliwosć buźiaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Madzenka 18:54, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
atena35 napisał(a)

Asiu nie chodzi o pieniądze ale o sentyment do pierwszego zakupu
Będę jeszcze ratowała i prostowała - chociaż "na siłę" nie leży w mojej naturze.
Poza tym nie wiem czy przeżyją zimę w tej donicy (oby) a mam pewne wątpliwości i obawy



Tosia rozumiem sentyment zrobię zdjęcie i wkleję niemal w nocy u siebie bo kupiłam kfiatki i będę sadzić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
19:06, 08 lip 2013
Dziewczyny, podajcie mi kilka nazw roślin które się sadzi na rabatach przed Thujami. Te drzewka, trawki etc...tak przykłdowo.
GabiK 21:30, 08 lip 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Tosiu, moje trzmieliny bez trudu przezimowały w donicach, będzie dobrze.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
atena35 21:31, 08 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Kalamandyna napisał(a)
Dziewczyny, podajcie mi kilka nazw roślin które się sadzi na rabatach przed Thujami. Te drzewka, trawki etc...tak przykłdowo.

Odp. dałam u Ciebie
____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies