Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

atena35 07:40, 09 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
trzymam kciuki za tą podcinkę


Edyta trzymałaś mocno????
Dzisiaj będą poprawki, żeby tylko nie trzeba biegać do ogrodnika po nowe
____________________
Ogród Tosi
Kindzia 08:40, 09 lip 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko i córko Tosiu...ale masz wylizane. U mnie chwaściory do cycków sobie rosną Trza nocami robić chyba...tylko co z komarzycami??????
Buziole
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Pszczelarnia 11:39, 09 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tosiu, "na siłę" nie leży w Twojej naturze ale cierpliwość masz. I jak Ci szkoda, to u Madżenny widziałam efekty prostowań, tylko cierpliwość potrzebna.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ewa004 11:44, 09 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
łał Tosiu !!! ślicznie !!!

Ja swoje trzmielinki okryłam dla pewności agro na zimę ,przeżyły
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Wieloszka 13:35, 09 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
atena35 napisał(a)
Rabaty popełnione w ostatnich dniach, z ostatnich zakupów
Jeszcze wymagają kosmetyki, wyrównania, przycięcia ale to będzie jak komary pozwolą
Fagus Rohan Obelisk w towarzystwie kulek bukszpanowych i ups.... pustaka budowlanego wykopanego spod ziemi



Podoba mi się wszyyystko popełnione i poprawione przez Ciebie w ostatnich dniach A jeszcze Szefowa czujnym okiem sprawdza realizację projektu - no mucha nie siada Ślicznie!!!
Też ciachałam wczoraj trzmieliny, bo kulki już się zlały w jedno (nie szukaj broń boże fotek, nie tak szybko ). Ale czekam na prezentację Twoich - bo widzę, że na bukszpanach trenowałaś
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
atena35 14:53, 09 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Wieloszka napisał(a)

Podoba mi się wszyyystko popełnione i poprawione przez Ciebie w ostatnich dniach A jeszcze Szefowa czujnym okiem sprawdza realizację projektu - no mucha nie siada Ślicznie!!!
Też ciachałam wczoraj trzmieliny, bo kulki już się zlały w jedno (nie szukaj broń boże fotek, nie tak szybko ). Ale czekam na prezentację Twoich - bo widzę, że na bukszpanach trenowałaś


Aga też szybko nie będzie chyba przypadkiem
____________________
Ogród Tosi
Wieloszka 15:17, 09 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No to jak się dwa przypadki w kupie zejdą - bendom fotki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Enya73 15:48, 09 lip 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
No proszę, tylko 10 dni mnie na forum nie było, a tu takie postępy Pozdrawiam serdecznie sąsiadeczkę
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
16:21, 09 lip 2013
Tosiu, bardzo Ci dziękuję za zdjęcia, zapisałam je sobie w swoim kompie już. Powiedz mi co to są te najniższe roślinki na pierwszym zdjęciu?? Te malutkie.
I jakimi thujami obsadzałaś? Smaragdy czy jakieś inne? No i w jakiej odległości od ogrodzenia i od siebie wzajemnie???
eliza3 17:24, 09 lip 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
atena35 napisał(a)

Obiecane fotki dla Klamandyny
przedogródek

od strony tarasu


tył domu


Kurczę jak w wojsku, wszystko w porządeczku, wypucowane, równiutko... mucha nie siada
Pięknie to sobie wymyśliłaś
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies