Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 18:35, 02 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylszu 20:15, 02 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Lilie cudne. Zawsze mi się podobały, tylko wiem, że są kapryśne i mi się pewnie nie udadzą ale będę podziwiać u Ciebie. Zazdroszczę altany, u mnie na razie jest taras z kostki i nc więcej, jak około południa słońce dowali to jajecznicę można smażyć bez ognia
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylszu 20:16, 02 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
5 zdjęcie

A co to za cudo, to z wieloma głowami?
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Basilikum 21:06, 02 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Edys ale cudna ta altana i super wspolgra z innymi drewnianymi elementami
duzo czasu do odpoczynku zycze
cmok cmok
i maczki tez podziwiam fajowe sa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
malgorzata_s... 21:08, 02 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
W takie upały pracujesz tak ciężko? Podziwiam. Klimacik wieczorny cudny
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
la_estrellita 22:51, 02 sie 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
eda napisał(a)
dziś właściwie wczoraj wieczorkiem wystrzelił pierwszy mieczyk myślałam że w tym upale nic z niego nie będzie


U mnie też zaczęły . Sadziłam w czerwcu i bałam się, że za późno i nie zakwitną u tu proszę . Altany/tarasu zazdroszczę bardzo .
____________________
Agnieszka Gutlandia
eda 17:02, 03 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sylszu napisał(a)
Lilie cudne. Zawsze mi się podobały, tylko wiem, że są kapryśne i mi się pewnie nie udadzą ale będę podziwiać u Ciebie. Zazdroszczę altany, u mnie na razie jest taras z kostki i nc więcej, jak około południa słońce dowali to jajecznicę można smażyć bez ognia


dziękuję mam nadzieje że następny sezon też je zobaczę a dla czego próbuj ja niektóre dawno wsadziłam tylko muszę pamiętać gdzie bo kiedyś wyhakałam nie chcąco warto zaznaczyć patyczkiem i troszkę przykryć na zimę nawet suchą trawą lub trocinami z piaskiem tak nieznacznie a te duże kwiaty mam pierwszy sezon i tak samo zrobię a na jesień lub wczesną wiosnę można lepszej ziemi podsypać

jak na kostce gorąco to może pomyśl o zakryciu częściowym mój beton też się grzał zrobiliśmy dach parasol był za słaby zapraszam pod mój przy jakiejś okazji

kurcze nie wiem która fotka jakieś szczegóły kolor albo coś ?
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:06, 03 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)
Edys ale cudna ta altana i super wspolgra z innymi drewnianymi elementami
duzo czasu do odpoczynku zycze
cmok cmok
i maczki tez podziwiam fajowe sa


Izabelka dzięki maczki się kłaniają cmoki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:09, 03 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
malgorzata_szewczyk napisał(a)
W takie upały pracujesz tak ciężko? Podziwiam. Klimacik wieczorny cudny


Małgoniek nie nie to taki epizodzik i przyjemność pod dachem przynajmniej haaa czarna robota to chłopaki ja wykopałam roślinki i do pojemników
no takie klimaciki uwielbiam śmieszne to że człowiek nie posiedzi bo zmęczony tymi upałami i spać się chce

buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:13, 03 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
la_estrellita napisał(a)


U mnie też zaczęły . Sadziłam w czerwcu i bałam się, że za późno i nie zakwitną u tu proszę . Altany/tarasu zazdroszczę bardzo .


Aguś dziękuję nie ma czego zazdrościć pokombinuj może coś da się haaa a jak nie to zapraszam posiedzimy sobie kurcze i bez kombinowania zapraszam
buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies