Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 16:21, 03 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)

koniec obejrzyj, ogrod jeszcze ladniejszy


Izabelka haa dziękuję kochana buziaki
kwiatuszek dla Ciebie



Deutzia - Żylistek krzew
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 16:24, 03 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Edytko, co u Ciebie słychać? Wszystko ok?

Zapracowana jesteś pewnie, ale my Ciebie wyglądamy codziennie i cieszxymy się jak się pokażesz! Buziaki.


Hanusia witaj przepraszam że się nie odzywałam czerwiec był rewolucyjny ale już przeleciał teraz już można odetchnąć sierpień może być znów ...ale to miesiąc jeszcze
mam dla Ciebie kwiat tulipanowca zaraz go zrobię cykałam i był tylko jeden
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 16:57, 03 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kwiat tulipanowca

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 20:24, 03 lip 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Edytko, dziękuję, kochana, za kwiatek! Taki żółciutki jakby wiosenny. Drzewa sobie jednak nie kupię, chociaż kwiatek superaśny.

Odpoczywaj, bo sierpień, jak piszesz, znowu z robotą. Napisz mi proszę,jakie masz połączenie z Barlinkiem? To znaczy rozkład autobusów do Ciebie, i od Ciebie.

Buziaczki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 01:00, 04 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kiedy będziesz w Barlinku? Szybko mi napisz bo z Barlinka to kiepsko i odwrotnie także coś tak się porobiło że Pyrzyce to czesto jeżdżą busy i panbusy a w sobote to już nic można powiedzieć Hanuś w ten weekend mam wyjazd i pewnie w poniedzialek wrócę. Także pisz co kombinujesz to transport załatwię po ciebie ☺z Barlinka buzi☺
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 06:58, 04 lip 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Edytko, przeglądałam rozkłady PKS, i zastanawiałam się skąd najbliżej mi do Ciebie.
Jeszcze muszę przemyśleć sprawę w związku z wyjazdem. Na razie, chyba prędzej na Kujawy trafię. Tu trafia mi się kierowca i sprawa ułatwiona. Do Ciebie też bym chciała, ale sama widzisz, komunikacja publiczna kiepska.

Ale plany jakieś są, i może się uda.

Miłego dzionka.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
la_estrellita 21:58, 04 lip 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
eda napisał(a)


Witaj Aga super ,że jesteś u mnie zapraszam zawsze
Kasia jak przygna to ni jak odmówić trza się dostosować haaa podziękuję jej

Kasik dzieeenki kochanaa

oj kochana ja jestem w stronę Pyrzyc między Barlinkiem a Pyrzycami

buziaki soryy że tyle stron haa tak same się na trzaskały miło mi że podoba ci się u mnie choć tu gdzie bliżej pogadamy na bieżąco mam nadzieję że teraz trochę więcej czasu będzie



To Ty zupełnie z drugiej strony miasta ale w sumie to nie aż tak daleko . Może nam się jakaś grupa okołoszczecińska zawiąże.
____________________
Agnieszka Gutlandia
sylszu 23:52, 20 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Zajrzałam do Ciebie i jestem pod wrażeniem. Przede wszystkim tym, że masz rośliny, które pierwszy raz na oczy widziałam ....a siedzę od kilku miesięcy na ogrodowisku, w szkółkach internetowych itd. WOW. Dziurawiec pełny zimozielony - zakochałam się. Dziękuję za miłe słowa o mojej "posiadłości". Jeszcze dużo pracy przede mną i dużo nasadzeń, ale ogólny zarys już jest i uwielbiam tam krecikować
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
eda 21:05, 22 lip 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanusia - kiepsko kiepsko ale nadzieja jest jak zawsze może jeszcze się nam uda miłej zabawy na Kujawach uściski podaj ode mnie

Agniesiu miło by było najgorzej to z dojazdem i jak człowiek nie kierujący to już w ogóle a autobusy to masakra wszystko spadło na samochody ...

Sylwuś witaj bardzo się cieszę wszyscy lubimy coś grzebać i przestawiać inaczej to byśmy się nudzili

Buziaki dla Was kochani przepraszam że mnie mało ale wiecie taki czas bardziej ogrodowo haa później będzie krzesełkowo to spotkamy się częściej




____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 21:15, 22 lip 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Masz rację, Edytko. Musimy ten czas wykorzystywać teraz, żeby zimą było luźniej. Nastawiłam sokownik na jabłkowy sok, i jeszcze przed sbnem chcę to zamknąć w słoikach. Nie ma, że się nie chce. Mus. Darów natury zmarnować nie wolno!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies