Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 23:56, 29 lis 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
oooo proszę ile gości a ja latam gdzieś

Witam Kochane
Hanusia Kasiu Ela gdzie tam po sprzątane hii to tylko tak w słońcu wygląda ale ogród się kłania za miłe słowa
Kasiu ...buziaczki
Hanusia nie mów przecież ty cały czas jesteś na topie ja nie widzę obijania żadnegoooo
Elcia cieszę się z twojej wizyty mam nadzieje że lektura nie była nudna
fryz się przykrócił bo buzia się zaokrągliła optycznie zadziałać trza było

Dziewczynki Dziś jeszcze liście latały ...już nie da się wszystkich połapać ziąb i wiatr brrr coraz zimniej a pieseł Fifi na spacer wygania mam ładny widoczek jak jeszcze dość ciepło było kościółek zobaczcie jak fajnie liście ukwieciły otoczenie ...



ii pracuś dekoracyjny macha

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 00:26, 30 lis 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kolorowych snów

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 09:57, 30 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Lenusia już działa, ale chyba jeszcze nie świątecznie? U mnie by nawet do poniedziałku by nie wytrzymały, takie smakowite. Dlatego jeszcze nie piekę. Dnia z rana nie chwalę, ale póki co widze słońce. Może uda się namówić zięcia na ogrodową godzinkę,. muszę dalie zwieźć do chałupy.

Oglądealam dziki, ależ ich dużo, jak taka ilość wpadnie w ogród, to i koparki nie trzeba. Szok!
Miłego weekendu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 10:47, 30 lis 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Edys ale pachnie u Ciebie ja tez juz pierwsze ciasteczka upieklam ale ich juz nie ma
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
yolka 16:21, 30 lis 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Byłam u Hani, trafiłam na jedzonko, a u Ciebie mam deser Pozdrawiam Edytko
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
eda 18:55, 01 gru 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Lenusia już działa, ale chyba jeszcze nie świątecznie? U mnie by nawet do poniedziałku by nie wytrzymały, takie smakowite. Dlatego jeszcze nie piekę. Dnia z rana nie chwalę, ale póki co widze słońce. Może uda się namówić zięcia na ogrodową godzinkę,. muszę dalie zwieźć do chałupy.

Oglądealam dziki, ależ ich dużo, jak taka ilość wpadnie w ogród, to i koparki nie trzeba. Szok!
Miłego weekendu.


a tak tak Hanusia do świąt i tak trzeba jeszcze raz nagnieść bo znikają
dużo dalli ? to będzie przeprawa
u nas słoneczko w sobotę było ale widziałam tylko przez szybę i mroziło szybę samochodu trzeba było drapać :0 w domu byłyśmy przed 19tą wyjechałyśmy 8 rano dłubo ale baaardzo fajnie było



a to super robi wrażenie dobrze że to w lesie choć i pod domy podchodzą :0 braciszek ma bzika na tym punkcie lubi obserwować a ile się najeździ haa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:56, 01 gru 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)
Edys ale pachnie u Ciebie ja tez juz pierwsze ciasteczka upieklam ale ich juz nie ma


dzieki Izabelka moje zkitrane w piekarniku ale myszki o tym wiedzą i zniku zniku ale jeszcze som haa buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:57, 01 gru 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
yolka napisał(a)
Byłam u Hani, trafiłam na jedzonko, a u Ciebie mam deser Pozdrawiam Edytko


ooo to fajnie haa zaraz wpadnę do Hanusi się posilić buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Anda 18:58, 01 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Twoja córa to cała Ty Gratuluję dyplomu

Mniamniuśne ciasteczka wyszły. My się bierzemy za nie w tygodniu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eda 19:03, 01 gru 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
ooo dzięki walczyła jak lew brąz zdobyła dzięki Anduś haa miło mi bo zawsze mi mówili że dzieci nie mam wszystkie męża haa a ja chyba jeszcze raz do ciastkowego tematu podejdę tak czuję buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies