Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

Basilikum 13:40, 22 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Edys a ja tam wiem czy ekstremalnie szybka, mi sie wydaje, ze teraz jest czas na jasmin i kaline hmm a Ty masz ranniki, ktore u mnie jeszcze spia.


Dla Ciebie moja prymulka, ktora juz zdobi wejscie do domu

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 13:47, 22 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7199
W moim mieście jeszcze nie ma kwiatków, ale i takich krokusowych łąk nie widziałam w poprzednie lata. Jedyne miejsce z przebiśniegami jest koło biblioteki na poniemieckim cmentarzu. Ale tam jeszcze nie byłam/ Może po niedzieli. A koło domu przebiśniegi tylko po słonecznej stronie, zielone. bez kwiatków jeszcze.

A w moim ogrodzie pewnie tak samo, bo daleko od zabudowań. Oglądam przedwiośnie u Ciebie. Ranniki cieszą! Buź, buź!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 14:19, 27 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Izabelka pięknie ozdobiłaś przed domek
u mnie kalina to chyba dopiero koniec kwietnia pamiętam że raz czy dwa udało mi się na sypanie kwiatków Lenki zerwać ale nie zawsze nie raz to już przekwitła w tym sezonie to wszystko szybciej na pewno będzie buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 14:23, 27 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
W moim mieście jeszcze nie ma kwiatków, ale i takich krokusowych łąk nie widziałam w poprzednie lata. Jedyne miejsce z przebiśniegami jest koło biblioteki na poniemieckim cmentarzu. Ale tam jeszcze nie byłam/ Może po niedzieli. A koło domu przebiśniegi tylko po słonecznej stronie, zielone. bez kwiatków jeszcze.

A w moim ogrodzie pewnie tak samo, bo daleko od zabudowań. Oglądam przedwiośnie u Ciebie. Ranniki cieszą! Buź, buź!


Hanusia u mnie to na prawdę co dzień to wiecej widać z ziemi ...ciemierniki do góry się wychylają choć paki jeszcze zamknięte ale koloru dostają liście maja w miarę ładne to nie ruszam na razie myślę trochę słońca i będzie szał ...a jak dla mnie to może być pomału buziam

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 14:26, 27 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
szał wczesno - wiosenny

pigwowiec



maczek kalifornijski z poprzedniego sezonu przetrwał póki co i siewki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 14:29, 27 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
przebiśniegi nie miały bidne się przez co przebić

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basilikum 15:04, 27 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Ja mam chyba inna kline, dlatgo Twoja pozniej kwitnie
U Ciebie juz bardziej wiosennie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 15:09, 27 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Wow, u Ciebie Edziu już przedwiośnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hankaandrus_44 15:12, 27 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7199
Co to jednak zachodnia strona i 100 km od morza, Gratki
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 11:14, 29 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dziewczynki witam dziś
Zimnica się zrobiła nie mogę się przyzwyczaić do ponurego otoczenia wyczekuję słońca a tu deszcz i wiatr dobrze że dziś trochę się uciszyło ale słońca jak nie ma tak nie ma a roślin już nie zatrzymamy ...

Izabelka możliwe przecież jest tyle odmian kalin prawdaa?
tak tak wiosnę czuć z rana ptaki śpiewają tylko słońca brak
buziaki

Ewcia sciskam cię chciałabym już haa buziaki

Hanusia no tak haaa byłam w ogrodzie wszystkie ranniki na baczność stoją
buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies