Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 23:25, 08 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Rumianka napisał(a)
Edi, ale masz tych wiosennych pocieszaczy całe mnóstwo wszelkiego kalibru...ciemierników całe szpalerki i to takie kolorowe...ja mam tylko białe, czas to zmienić. Jak się ociepli to wszystko rozkwitnie i pokaże swoją krasę. Pozdrowionka.


Haa tak lubię się pocieszać i latać po ogrodzie to moje lekarstwo na ten świat zwariowany...warto warto spraw sobie różne kolorki weselej jest możesz sadzić kolorami pamiętam że jakiś czas modne były białe ja miałam w tym czasie różowe białe niedawno sobie sprawiłam i okazało się że jeden mi się pomieszał i nie mogłam go rozdzielić i tak zostało rozsadzam a on nadal jest wielokolorowy
Zaraz będzie kwieciście wszędzie


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:29, 08 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sarenka napisał(a)

One już na nic były wystawiane,ale ostatnie dwie noce znowu do ganku je chowałam. Dziś miałam je wystawić ale zapomniałam dlugo je hartować?


Nie nie wystaw je normalnie na zewnątrz na pół dnia jak nie będą więdnąć to wsadzaj a na noc przykrywaj zobaczysz jak nie będzie mrozić to przestaniesz przykrywać ciemierniki to raczej wytrwałe bylinki spokojnej nocy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Milka 06:23, 09 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Edytko, twoja wiosna też szybka, mnóstwo pięknych ciemierników masz, lubią cię moja słabo, chyba za kwaśno u mnie. Fajnie ogród się prezentuje i zmiany
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eda 09:52, 09 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Milka napisał(a)
Edytko, twoja wiosna też szybka, mnóstwo pięknych ciemierników masz, lubią cię moja słabo, chyba za kwaśno u mnie. Fajnie ogród się prezentuje i zmiany


Hej Irenka dzięki u mnie też kwaśno i kamieniście właściwie to cegła na cegle haa tak ciemierniki lubię że wszędzie je powtykałam i są miejsca że wolniej rosną i tak się cieszę że teraz dały czadu bo zawsze u mnie najpóźniej się brały do kwitnienia na wiosnę
Fajnie że wpadłaś chyba dziś uda mi się wziąć za lawendę wygląda pogodnie że będzie mam nadzieję
Lecę buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sarenka 12:10, 09 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
eda napisał(a)


Nie nie wystaw je normalnie na zewnątrz na pół dnia jak nie będą więdnąć to wsadzaj a na noc przykrywaj zobaczysz jak nie będzie mrozić to przestaniesz przykrywać ciemierniki to raczej wytrwałe bylinki spokojnej nocy

Aaa wtem sposób no one już zahartowane,można sadzić,tylko aura nie sprzyja wychodzeniu
____________________
Magda W samym sloncu
eda 12:40, 09 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hej ja już w żywiole
Miałam zająć się lawendą ) no ale szpadel w ziemię super miękko to atak na jukę no i poszło!!!
Cały kosz korzeni z cegłami uff teraz przerwa na Inkę jak dobrze mieć córcię ❣️❣️❣️i pomocnika ❣️❣️❣️

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:47, 09 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
To lecę dalej póki słońce nie zachodzi a plany coraz większe )
O kurcze zapomniałam łyka zostawić kto chce Inkę córcia zrobi ❣️

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 13:16, 09 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Wywaliłaś jukkę? Ja do swojej też się przymierzam. Za nią płakać nie będę, bo mi miejsce potrzebne.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sarenka 13:20, 09 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Jukke to chyba ciężko wykopać??
____________________
Magda W samym sloncu
sylwia_slomc... 13:29, 09 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
sarenka napisał(a)

One już na nic były wystawiane,ale ostatnie dwie noce znowu do ganku je chowałam. Dziś miałam je wystawić ale zapomniałam dlugo je hartować?

Sadź w grunt, ciemierniki twarde są Ja nawet nie hartowałam nigdy, nawet gdyby po przymrozku przywiędły to potem się zbierają raz dwa, a w kolejnym sezonie pięknie rosną, przecież nie ma mrozów po - 20 teraz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies