Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

sylwia_slomc... 13:30, 09 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Ale szalejesz Kobieto, jukę wykopać w całości to wielka sztuka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 11:04, 10 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dziewczyny jak dobrze ,że wczoraj dałam radę

Haa witajcie.
Już po juce z sił opadłam ale obiad pranie i atak na lawendę !!!
Dziś już nic bym nie zrobiła bo pada od rana.

Hanusia- tak wyciapnęłam i rozdałam korzeni miała że szok i nie ma pewności że nie wyjdzie jeszcze cieszę się że poszła w dobre ręce.Zajmowala mi miejsce na przejazd moim transportem i miejsce się zrobiło na ciemierniki



Magda - tak ciężko bo dużo kopania ale miękko było to szło pomijając że u mnie cegły cegły cegły wciąż



Sylwuś - tak tak masz rację ciemierniki mocne są tylko ja mówiłam o tym hartowaniu bo zimno jest a on jednak był w budynku długo bo jak już rośnie w ziemi to łatwiej przekopywać ja nawet z kwiatami jadę tak jak wczoraj.
Juka wyszarpana dziś się prostuję )

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 11:05, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ale niedziela była piękna mam nadzieję że u Was też...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 11:11, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 11:23, 12 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Edytko, piękna niedziela była, u mnie też, i trochę prac z listy odwaliłam, ale do pełnego spokoju, to jeszcze z miesiąc mi zejdzie w takim tempie.
Twój ogród już może przyjmowac gości, ale Ty masz presję, cotygodniowe spojrzenia zza płotu mobilizują. U mnie też ludzie chodzą, ale to sami ogrodnicy, więc znają się na rzeczy i nie krytykują.

Spokojnego tygodnia, oby chociaż trochę ze słońcem.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 11:44, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
To się cieszę wiem że ci trudno bo daleko ale przecież każdy ma swój rytm wyjazdów i fajnie że sami swoi na działeczkach no masz rację haa u mnie na widoku i to też mnie przyśpiesza ale i z domu już chce wyjść i ten przywilej że nie muszę wybierać się w drogę to duży plus tak to inaczej się żyje jak możesz nawet z okna zobaczyć swoje widoki Dlatego wiem że jak tobie zdrowie i pogoda dopisuje to nie odpuścisz i zamieszkasz z kwiatkami na weekendy
Buziaki

Akebia

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:46, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Jak u nas w miejscowości ta śliwka zakwita to zawsze przychodzi mocne ochłodzenie i tak się zanosi ...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 15:07, 02 maj 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Miłego Majowego Świętowania Wam życzę

pogoda nie rozpieszcza ale co robić tego nie zmienimy ...
ogród rozkwita kwiatowo a drzewa owocowe czekają pomału nieśmiało chyba oszczędzają pszczoły , trzmiele bo z tego zimna nie mają siły latać zapylać bidulki ale walczą cały czas...



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 17:20, 02 maj 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Czujesz zapach tych wiśni, śliw, głogów, mirabelek? Bo ja pATRZąc na zdjęcia go wyczuwam. Miłego, Edyś.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 11:13, 31 maj 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Czujesz zapach tych wiśni, śliw, głogów, mirabelek? Bo ja pATRZąc na zdjęcia go wyczuwam. Miłego, Edyś.



Taaak Hanusia już blisko i będziemy się zajadać teraz zapach kwiatów nas rozpieszcza zwłaszcza wieczorkiem ....

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies