Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

sarenka 17:33, 31 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
eda napisał(a)
Miłego dnia




Piękne te Annabelle! Ja swoje przesadziłam do teściowej- tam więcej cienia,a i ja czasem na nie popatrzę jeszcze
____________________
Magda W samym sloncu
Joku 21:57, 31 lip 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12069
Ogród wydoroślał i zarósł a zdjęcie z chmurkami bardzo mi się podoba.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
eda 15:40, 14 sie 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sarenka napisał(a)

Piękne te Annabelle! Ja swoje przesadziłam do teściowej- tam więcej cienia,a i ja czasem na nie popatrzę jeszcze


Madziu dziękuję ten sezon bardzo dla nich łaskawy sucho co prawda ale wytrzymują deszcze by je szybko zmartretowały a tak jeszcze cieszą dobry pomysł z przesadzeniem by daleko nie poszły a podziwiać rzecz bardzo ważna płot nie przeszkadza u mnie rosą w słońcu buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 15:46, 14 sie 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Joku napisał(a)
Ogród wydoroślał i zarósł a zdjęcie z chmurkami bardzo mi się podoba.


Dziękuję Jolcia tak tak rośliny szaleją i dzięki podrasowanym dodatkomi typu chodniki i białe płoty zrobił się bardziej widoczny Uwielbiam w nim przebywać
fotka fajnie wyszła niebo pogodne było...
buziaki Jolcia

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 13:11, 15 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
eda napisał(a)
Miłego dnia





No jestem pod wrażeniem pięknie kwitną, ale widziałam też u Ciebie budleje w rozkwicie pięknie, obficie Ci kwitną
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sarenka 14:21, 15 sie 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Moje w słońcu paliły się i straszyły brązowymi kwiatostanami szkoda mi ich było, dlatego wolałam je oddać
____________________
Magda W samym sloncu
Basilikum 20:35, 15 sie 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21731
Edys ale masz piekne anabelki
pozdrwiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 23:01, 15 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
eda napisał(a)
Drugi nabytek to prawdopodobnie

Hortensja piłkowana lub kosmata albo otulona ...i nie wiem może ktoś z was podpowie która nazwa ...czytałam tak mniej więcej że dorasta do metra lub ciut więcej kwiat mnie urzekł zaciekawił




Hortensja piłkowana, a na pewno nie kosmata
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 19:20, 27 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


No jestem pod wrażeniem pięknie kwitną, ale widziałam też u Ciebie budleje w rozkwicie pięknie, obficie Ci kwitną


Dziękuję Basiu zaszalała i kładła mi się po deszczu jednak za mało ją obcięłam wiosną lubię ją zostawić na zimę i musiałam ją dobrze podeprzeć odnowa myślałam że się rozsypie ale trzyma się Tak budleja ta zwłaszcza samosiejka przy domu mi urosła i trzy razy muszę ją ciąć w sezonie bo wchodzi na chodnik i rośnie jak szalona zobaczymy jak da radę następny sezon Macham Basiu



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:29, 27 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sarenka napisał(a)
Moje w słońcu paliły się i straszyły brązowymi kwiatostanami szkoda mi ich było, dlatego wolałam je oddać


Ojej Magda współczuję bo Anabelka nie jest wymagająca a jednak u mnie jest na ścianie garażu i ma lekką ochronę przed palącym pasuje jej to miejsce póki co teraz będę opserwować tą nową piłkowaną .macham

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies