Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

Basieksp 10:38, 29 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Tak to jest z tymi psiakami Nasza jest duża i młoda, nie toleruje obcych, także nie siedzi sobie przy zamkniętej bramie, nie wiem czy by uciekła, raczej nie będę sprawdzać fajnie, że Wasza piesia znakazła u Was nowy dom, taka fajna historia my też przed Azą pożegnaliśmy Dianę i cały czas są jakieś porównania, ale to chyba dobrze, bo nie zapomina się o tych piesiach, których już nie ma
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:43, 29 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Jesień była barwna i ciepła Z psiakami tak już jest, że są z nami jakiś czas, a potem pojawia się kolejny do kochania.... U nas też przybył kolejnyWszystkie wspominamy ze wzruszeniem
U mnie trójsklepka była jeden sezon, kolejnego już po zimie nie wyszła z ziemi.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 08:12, 30 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Tak to jest z tymi psiakami Nasza jest duża i młoda, nie toleruje obcych, także nie siedzi sobie przy zamkniętej bramie, nie wiem czy by uciekła, raczej nie będę sprawdzać fajnie, że Wasza piesia znakazła u Was nowy dom, taka fajna historia my też przed Azą pożegnaliśmy Dianę i cały czas są jakieś porównania, ale to chyba dobrze, bo nie zapomina się o tych piesiach, których już nie ma


Jasne Basiu każdy piesio zostawia swoją cząstkę przykro że odchodzą więc trzeba szybko je kochać prawda? nasza Fifi jest w zagrodzie nie dałabym rady pilnować jej haaa ona jak widzi że ja nie widzę czyli jestem w domu a ona biega po ogrodzie to już kombinuje jak tu wyfrunąć także nie biega jak nie ma mnie w ogrodzie nie puszczam bo boje się ucieczki za dużo zmartwień mnie to kosztuje
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 08:24, 30 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jesień była barwna i ciepła Z psiakami tak już jest, że są z nami jakiś czas, a potem pojawia się kolejny do kochania.... U nas też przybył kolejnyWszystkie wspominamy ze wzruszeniem
U mnie trójsklepka była jeden sezon, kolejnego już po zimie nie wyszła z ziemi.


Oj tak uwielbiam jesień tą zmianę kolorów i leżące liście na trawie taki nastrój wprowadzają...nie lubię jak czarno i szaro się robi także szybko niech będzie biało ale bez przesady Psiaki tak bez nich nie byoby życie takie jak trzeba ...a Trójsklepki szkoda no ja długo szukałam jej miejsca bo marniała teraz nie ruszam i chyba dobrze że jest osłonięta to póki co rośnie i wcisłam koło niej ja to mówię diabełki takie podobne do frezji zawsze nazwa mi pryśnie pomarańczowe one jednoroczne powinno się wykopywać jak mieczyki a ja zostawiłam i wychodzą co roku są pod grylem i nie ruszam mają dużo liści

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 08:27, 30 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dziś zimowa aura ...wieje i pruszy delikatnie ...wczoraj był po południu śnieg z deszczem znikający...miłego dnia

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:58, 30 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Spokojnej nocy...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 23:39, 30 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Nawzajem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 11:29, 03 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Nawzajem


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:19, 03 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pierwszy śnieg ...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:25, 03 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Trawy...


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies