Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Ranczo Edy

Alija 23:42, 12 maj 2026


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Wszystko piękne, ale zauroczyły mnie rojniki i kamyki, uroczo to wygląda, muszę trochę poodgapiać.
Fajny pomysł z mleczykiem.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
eda 21:27, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Alija napisał(a)
Wszystko piękne, ale zauroczyły mnie rojniki i kamyki, uroczo to wygląda, muszę trochę poodgapiać.
Fajny pomysł z mleczykiem.


Dziękuję Alcia zgapiaj ile chcesz

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:31, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Radość po deszczu

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:36, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:40, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:48, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Piwonie będą
Bałam się ,że po ostatnim przenoszeniu przez rewolucje będą słabe .



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:58, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:03, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
ostatnie kropelki ...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:04, 14 maj 2026


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
eda napisał(a)



Edzia co tak ładnie kwitnie? Jest szansa na nasionka? I jakbyś zechciała podzielić się tym białym nie wiem czym, zawilcem? Nawet na targach takiego u nas nie było. On się rozłazi czy sieje?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 22:14, 14 maj 2026


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
sylwia_slomczewska napisał(a)

Edzia co tak ładnie kwitnie? Jest szansa na nasionka? I jakbyś zechciała podzielić się tym białym nie wiem czym, zawilcem? Nawet na targach takiego u nas nie było. On się rozłazi czy sieje?


Sylwuś chodzi ci o tą Kokoryczkę wysokie ? Tu na zdjęciu ?
Jeżeli o nią chodzi to kłącze się rozłazi na gęsto





Bo zawilec wiosenny to to też się po mału rozrasta i sieje ...


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies