Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 22:44, 08 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Keria- bardziej znana nazwa złotlin japoński
ładnie się nazywa buźiaczki lecą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
zuza12 22:25, 09 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Edytko, cieszę się, że spotkałyśmy się w realu.


____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Matka 22:41, 09 cze 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
O masz, to my sąsiadki-mam rodzinkę w Kłodzinie

pozdrawiam
____________________
U Matki
eda 23:42, 09 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zuza12 napisał(a)
Edytko, cieszę się, że spotkałyśmy się w realu.


ja bardziej się cieszę że mogłam poznać ciebie Zuziu Haniu Jolu oraz M i ciekawego człowieka Dawida oraz jego super rodziców rozmawialismy jakbysmy znali się od lat !!!!!!!!!!!!!! super ogród super ludzie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:51, 09 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Bogda napisał(a)
O masz, to my sąsiadki-mam rodzinkę w Kłodzinie

pozdrawiam
witam to super moje Kłodzino to gm.Przelewice ciekawa jestem o którą rodzinę chodzi
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
marzena 23:58, 09 cze 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Edyto, też Cię odwiedzam
widzę, że byłaś na fajnym spotkanku ogrodowym i świetne prace robiliscie
pozdrawiam miło, jutro wpadnę na dłużej, ale już widzę po krótkim pobycie, że masz dużo pięknych roślin
orliki urocze u Ciebie - moje właśnie w tym roku zniknęły...nie wiem co sie stało
____________________
marzena O....!
eda 00:27, 10 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
marzena napisał(a)
witaj Edyto, też Cię odwiedzam
widzę, że byłaś na fajnym spotkanku ogrodowym i świetne prace robiliscie
pozdrawiam miło, jutro wpadnę na dłużej, ale już widzę po krótkim pobycie, że masz dużo pięknych roślin
orliki urocze u Ciebie - moje właśnie w tym roku zniknęły...nie wiem co sie stało
witaj Marzenko super że do mnie zaglądasz ja także wpadam do ciebie tylko nie zawsze się odzywam ale teraz będzie inaczej a z orlikami tak bywa ja miałam i później mi zginęł za jakis czas znów się zjawiły gdzies nasionka się zachowały i teraz mam w różnych niespodziewanych miejscach ale cieszy mnie to zawsze to natura cos wymysli zapraszam dobrej nocy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 01:02, 10 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Debra napisał(a)


Oto Twoje Epimedium
Chyba wielkokwiatowe, Grandiflorum

A i dziękuję za podanie nazwy tego żółtego pomponika - skoro rozrasta się rozłogami, to roumiem, że najlepiej takie kłącze zdobyć, by go mieć.

super dziękuję trudne te nazwy ciężko zapamiętać muszę pometkować haha
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
zuza12 09:07, 10 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witaj Edytko w ten piekny słoneczny poranek. Ja nie wiem jak dzisiaj wytrzymam w pracy do 15.30, bo emocje po wczorajszym spotkaniu dopiero dzisiaj daja chyba o sobie znać i czuję ogromne zmęczenie. W zasadzie to czuję sie jakbym całą noc tańczyła w tym ogrodzie. Całusy.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
eda 10:29, 10 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zuza12 napisał(a)
Witaj Edytko w ten piekny słoneczny poranek. Ja nie wiem jak dzisiaj wytrzymam w pracy do 15.30, bo emocje po wczorajszym spotkaniu dopiero dzisiaj daja chyba o sobie znać i czuję ogromne zmęczenie. W zasadzie to czuję sie jakbym całą noc tańczyła w tym ogrodzie. Całusy.
witaj kochana ja dzisiaj też nastawiłam się na ogród ale Lenka gardło i umiarkowanie muszę tak to jest fajowo po wczorajszym serce rosnie pozdrawiam i slę pozytywną energię ammmmmmm ammmmm
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies