Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 21:04, 11 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zuza12 napisał(a)

No własnie, dlaczego nikt z nas o tym nie pomyslał.
Pozdrawiam
musimy się skrzyknąć ale ja napewno nie przebiję Dawida u niego było super
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:07, 11 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)



fajnie zazdroszczę
Nati musimy pomysleć może cos wymyslimy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 21:48, 11 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pozdrawiam! Ogród piękny!
A z płotkiem nabierze większego poleru!
Różyczka już w gruncie! To miniaturka, i raczej wyższa nie urośnie. Mam takich kilka, zimują, kwitną ale wzrost mikry nadrabiają super kwiatkiem.
To są kwiatki do podziwiania w ogrodzie, w doniczce, a w bukiecie raczej nie. Chyba, że w wazoniku dla krasnali!
Buziaczki załączam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 00:10, 12 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Pozdrawiam! Ogród piękny!
A z płotkiem nabierze większego poleru!
Różyczka już w gruncie! To miniaturka, i raczej wyższa nie urośnie. Mam takich kilka, zimują, kwitną ale wzrost mikry nadrabiają super kwiatkiem.
To są kwiatki do podziwiania w ogrodzie, w doniczce, a w bukiecie raczej nie. Chyba, że w wazoniku dla krasnali!
Buziaczki załączam!
witaj Hanus super że ci się podoba też bym chciała twoich odwiedzin ,fajnie cię poczytać wiesz posadziłam różyczkę blisko drugiej którą mam już pare lat tamta jest ciemna czerwień i też miniaturka i naprawdę cieszy malutkimi kwiatkami a kłuje skubana jak to róża także jak będzie okazja to dokupię jakąs i będzie miniaturkowo. pozdrawiam cię serdecznie buźiole lecą zdjęcie z tamtego roku koniec kwitnienia chociaż jak pamiętam to ona do pierwszych mrozów kwitła
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 00:14, 12 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zuza12 napisał(a)

No własnie, dlaczego nikt z nas o tym nie pomyslał.
Pozdrawiam
dziewczyny spokojnie wpadajcie na kawkę Zuza piękny awatarek cała TY buźiaczki dla was
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 07:03, 12 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Edytko, chętnie bym wpadła, ale wiesz jak u mnie z takimi wyprawami, cała mecyja!
Ale nie mówię nie!
Miniaturki też grupuję blisko siebie, bo w rozproszeniu, zginęłyby w tłumie.
Pozdrawiam.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 09:10, 12 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Edytko, chętnie bym wpadła, ale wiesz jak u mnie z takimi wyprawami, cała mecyja!
Ale nie mówię nie!
Miniaturki też grupuję blisko siebie, bo w rozproszeniu, zginęłyby w tłumie.
Pozdrawiam.

czyżby to ogórkowo u ciebie Haniu szklarnia bo w gruncie chyba jeszcze nie udałoby się suuuper pozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
boguslaw_r_ 11:24, 12 cze 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
zuza12 12:02, 12 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Wpadam Cię powitać Edytko, bo ja w pracy i zbyt wiele czasu nie mam. W czoraj zaczęłam wyklejać serwetkowe pudełko, może uda mi się dzisiaj skończyć, chociaż po południu mam wizytę lekarska to nie wiem czy zdążę. Jak skończę to wrzucę fotki.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
eda 12:26, 12 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zuza12 napisał(a)
Wpadam Cię powitać Edytko, bo ja w pracy i zbyt wiele czasu nie mam. W czoraj zaczęłam wyklejać serwetkowe pudełko, może uda mi się dzisiaj skończyć, chociaż po południu mam wizytę lekarska to nie wiem czy zdążę. Jak skończę to wrzucę fotki.
Pozdrawiam
buziole lecą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies