Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

08:36, 08 sie 2013
O chociażby z tyłu przy choinkach lub z przodu na rabacie hostowo-ostróżkowej No i po problemie...już masz posadzone
15:56, 08 sie 2013
Dzwoniła do mnie Grazia,na następną sobotę wybierają się do mnie z Kasią
12:58, 14 sie 2013
Dorcia jak po wczorajszych zakupach szkółkowych ? Co tam jeszcze wypatrzyliście?
Drenaże u nas zakończone.Poszło szybko,wszystko raptem trzy dni,na trawniku nie ma śladu, Tadek dopasował kawałki murawy jak puzzle, pojechał teraz po cement i będziemy działać z obrzeżami rabat,no i ścieżkami żwirowymi w małpim gaju.Ścieżka przy brzózce przy wejściu już zrobiona,fajnie wyszła Przebierałam kamienie niczym w kamieniołomach,czuję to w łokciach a Tadek jak nowo narodzony,skąd on czerpie taką siłę..
To do jutra,przyjedziemy rowerami
Donia72 17:14, 16 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Oj, troszkę długo mnie nie było na ogrodowisku i już mam baardzoo duuużee zaległości
U mnie w ogrodzie nic się ciekawego nie dzieje, mężuś zrobił mi kostkę przy kąciku z ławką pod winogronem Dostałam też trawę ozdobną od siostrzyczki i mam w planach już rabatę z trawami. Wykopię bez (bo i tak już nie kwitnie), liliowca też wykopię i mam miejsce na trawy. A tak jest obecnie w moim ogrodzie Zdjęcia jeszcze przed koszeniem trawy i przycinaniem krzewów i innych roślinek









____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
22:41, 16 sie 2013
Byłam,widziałam,podziwiałam
JoannA 22:58, 16 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Anulka napisał(a)
Byłam,widziałam,podziwiałam

Bo jest co podziwiać
Kącik z ławeczką bardzo przytulny i nastrojowy. Śliczne te lampiony Doniu
Pozdrawiam i czekam na dalsze fotki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Donia72 15:21, 20 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dziękuję Joasiu za miłe odwiedzinkiLampioniki miały być powieszone na hakach. Przy tym placyku z ławką planuję zrobić jeszcze rabatę z trawami ozdobnymi. Dostałam taką od siostry no i teraz jeszcze sobie dokupię i będzie trawiasta rabata
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
JoannA 16:59, 20 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Donia72 napisał(a)
Dziękuję Joasiu za miłe odwiedzinkiLampioniki miały być powieszone na hakach. Przy tym placyku z ławką planuję zrobić jeszcze rabatę z trawami ozdobnymi. Dostałam taką od siostry no i teraz jeszcze sobie dokupię i będzie trawiasta rabata

Z trawiastą rabatą będzie cudnie, a ogród nabierze lekkości Doniu.
Widzę jeszcze u Ciebie sporo miejsc na rabatach na jakieś małe trawki, np kostrzewy lub carexy
pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
17:21, 20 sie 2013
JoannA napisał(a)

Z trawiastą rabatą będzie cudnie, a ogród nabierze lekkości Doniu.
Widzę jeszcze u Ciebie sporo miejsc na rabatach na jakieś malke trawki, np kostrzewy lub carexy
pozdrawiam serdecznie

..no i irysy siostra,irysy
Czekają dalej...
Oglądam właśnie 'Maję w ogrodzie"..
Donia72 18:20, 20 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Joasiu, masz rację z miejscem na rabatach Będę chciała coś tam podosadzać, tylko mój mężuś nie bardzo chce. Ja nie lubię jak na rabacie widać piach i zaraz bym tam nawsadzała jakiejś zieleniny
Pod jałowce płożące (teraz są uformowane) muszę coś posadzić, ale sama nie wiem jeszcze co?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies