Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szczypiorkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szczypiorkowy ogródek

pagap 20:51, 11 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj ślad zostawiam hihi już jest ładnie ale jeszcze troszkę pracy jest, zresztą tak jak u mnie, pozdr, Aga
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Marta7 21:22, 11 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Agnieszka jak cudnie spacerowało się po Twoim wątku, masz piękny styl i wszystko czyta się jednym tchem (mogłabyś pisać powieści romantyczne,)
A z Twojego pięknego ogrodu największe wrażenie wywarła na mnie juka, robinia i wistera nie mówiąc już o krzewuszce! A wiesz może jaka to odmiana robinii i wistery?
Zapomniałam jeszcze o tulipanach-no dech zapierają w piersiach i te Twoje i te w Holandii.
Pozdrawiam serdecznie,córeczkę też


Czyżbym gdzieś przegapiła szczypiorek?
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Hogata 11:48, 12 cze 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
szczypiorek napisał(a)
A teraz moja ślicznotka, która wystroiła się w różową sukienkę i paraduje po ogrodzie.


Jest krucha i delikatna, jak przystało na księżniczkę




Witaj.
Bardzo mi sie podoba ta pergola z ławeczką. Robiona czy kupiona??

A morze kwiatów na twoich zdjęciach z Holandii cudne .
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
szczypiorek 13:53, 12 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Hogata napisał(a)


Witaj.
Bardzo mi sie podoba ta pergola z ławeczką. Robiona czy kupiona??

A morze kwiatów na twoich zdjęciach z Holandii cudne .



Witaj Hogato,
ławeczka była kupiona dwa lata temu w sklepie internetowym Twój Pasaż. Kupiłam ją zimą, gdy była trochę tańsza.(zapłaciłam 200zł). Na ogrodzie jest już po jednej zimie. Jest solidna i wygodna. Zastanawiałam się nad drewnianą, ale widząc co się działo z ławką drewnianą pod balkonem zdecydowałam się na metal i nie żałuję. W internecie można ją zobaczyć na fotkach w pełnej okazałości
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 13:55, 12 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Taką fotę znalazłam w necie. Wrzucam
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 13:58, 12 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
pagap napisał(a)
Witaj ślad zostawiam hihi już jest ładnie ale jeszcze troszkę pracy jest, zresztą tak jak u mnie, pozdr, Aga

Aga,
pracy mam pod dostatkiem Dziekuję za ciepłe słowa i pozdrowienia.
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 14:13, 12 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Marta7 napisał(a)
Agnieszka jak cudnie spacerowało się po Twoim wątku, masz piękny styl i wszystko czyta się jednym tchem (mogłabyś pisać powieści romantyczne,)
A z Twojego pięknego ogrodu największe wrażenie wywarła na mnie juka, robinia i wistera nie mówiąc już o krzewuszce! A wiesz może jaka to odmiana robinii i wistery?
Zapomniałam jeszcze o tulipanach-no dech zapierają w piersiach i te Twoje i te w Holandii.
Pozdrawiam serdecznie,córeczkę też


Czyżbym gdzieś przegapiła szczypiorek?



Witaj Marto,
Dzięki za miłe słowa, ale powieści jeszcze żadnej nie napisałam, może kiedyś, kto wie
na dowód, że drzemnie we mnie również dusza matematyczna, przedstawiam czosnkową matematykę.
Ile to będzie?


dodać



Rozwiązanie za chwilkę.....

Jesli chodzi o odmiany to sprawdzę dokładnie na etykietach i napiszę w następnym poście. Pewnie wieczorkiem. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za śliczne koteczki. Moja córcia szaleje na ich widok i muszę jej dozować te przyjemności. A poza tym może monitor zadusić z tej radości.

A szczypiorek .... jeszcze nie doczekał sie fotografii. Ale o szczypiorku to będzie dłuższa historia.




A teraz rozwiązanie zadania


Odwiedzającym mój ogród dzieciom baaaaaaaaaaardzo się czosnki się spodobały i przeprowadziły na nich skutecznie odejmowanie. To się nazywa odejmowanie na konkretach. A więc teraz kulki czosnkowe leżą sobie i się suszą. Kocham dzieci
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 14:16, 12 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Jeszcze obrazek z mojej bluszczowej strony ogrodu.
Na dodatek czosnek się załapał. Na szczęście uchronił sie przed małymi rączkami matematyków

____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 14:21, 12 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Aha ... jeszcze taki czosneczeł był sobie w moim ogródku.

Ten się baaaardzo dzieciom spodobał. Słuch już po nim zaginął. Jak tak dalej pójdzie to fotografowanie roslin w moim ogródku, będzie jak polowanie na ginące gatunki dinozaurów.

Ale czego się nie robi dla dzieci Wszak uczyś się na czymś muszą.
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 14:23, 12 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Przerwa po lekcji matematyki w moim ogródeczku

____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies