Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szczypiorkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szczypiorkowy ogródek

szczypiorek 00:47, 15 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Dla wszystkich marków nocnych specjalnie ode mnie - zamiast liczenia baranów
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
Megi 15:22, 16 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Agnieszko, dzięki za info o cięciu krzewuszki, chciałam podpytać, kiedy dokładnie ją tniesz wiosną ? u Ciebie co prawda cieplej niż na Warmii, ale mniej więcej będę wiedziała. Twoja krzewuszka jest przesliczna , moja słabo kwitnie w tej chwili, ale nie była cięta, może to też przyczyna, więc w przyszłym roku zdecydowanie będę ciachać

____________________
szczypiorek 19:20, 16 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Megi napisał(a)
Agnieszko, dzięki za info o cięciu krzewuszki, chciałam podpytać, kiedy dokładnie ją tniesz wiosną ? u Ciebie co prawda cieplej niż na Warmii, ale mniej więcej będę wiedziała. Twoja krzewuszka jest przesliczna , moja słabo kwitnie w tej chwili, ale nie była cięta, może to też przyczyna, więc w przyszłym roku zdecydowanie będę ciachać


Megi, zostawiłam wieści w Twoim ogródeczku.Powodzenia w cięciu!
Może masz jakiś pomysł na moją skarpę przed domem. Jest od strony północnej od strony ulicy. Będę wdzięczna za pomysły. Pozdrawiam!
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 20:15, 16 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Niedzielne fotki

Majestatyczny

Goździkowe roztrzepańce



Piękna ....
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 20:20, 16 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
A w domku kwitną, może trochę z zazdrości, fiołki Też chcą by je podziwiać i robić im zdjęcia. Dziś spełniam marzenie moich fiołków. Zapraszam na sesję foto.
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
Megi 14:01, 17 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Agnieszko, z projektowaniem nie pomogę - to u mnie proces "na żywioł" albo zastanawianie się miesiącami bez efektów niestety
ale myślę, że jak poprosisz naszą Gosię z Kubusiowa, to ona nie odmówi, przesympatyczna osoba i do tego ma fajne pomysły
____________________
Welka 14:51, 17 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
szczypiorek napisał(a)


Witam!
Ostatnio byłam u Ciebie i podziwiałam przepiękne juki, zacytowałam już to zdjęcie, ale chyba nie wysłałam
Będę zaglądać i podziwiać Twoje zdjęcia, bo jest na co popatrzeć
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
LIRA 15:03, 17 cze 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Witaj Agnieszko piękny ogród i widać że masz do niego ręke .Będę zaglądać . Pozdrawiam
____________________
Ogród z przypadku
szczypiorek 22:11, 18 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Megi napisał(a)
Agnieszko, z projektowaniem nie pomogę - to u mnie proces "na żywioł" albo zastanawianie się miesiącami bez efektów niestety
ale myślę, że jak poprosisz naszą Gosię z Kubusiowa, to ona nie odmówi, przesympatyczna osoba i do tego ma fajne pomysły

Dzięki Megi za wieści, ja też się nie znam na projektowaniu. Czasami zobaczę coś fajnego i mam ochotę coś takiego mieć u siebie w ogrodzie. wychodzi różnie, ale warto próbować. Zawsze można przesadzić i to lubię robićChętnie skorzystam z porad Gosi i wpuszczę trochę świeżego powietrza do mojego ogródka. Daj moje namiary Gosi, może mnie odwiedzi.Zapraszam!
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
szczypiorek 22:12, 18 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Ewelinka231281 napisał(a)


Witam!
Ostatnio byłam u Ciebie i podziwiałam przepiękne juki, zacytowałam już to zdjęcie, ale chyba nie wysłałam
Będę zaglądać i podziwiać Twoje zdjęcia, bo jest na co popatrzeć
Pozdrawiam

Dziękuję Ewelinko za miłe słowa. Zapraszam serdecznie!
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies