Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2013

popcorn 09:12, 21 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Danusiu, wstępnie sie zapisuje, w tym roku może sie wybiorę? Sama, M niezainteresowany, co ma marudzić, z Młodą zostanie potwierdze jeszcze blizej terminu, ok? dziekuje!!
____________________
Mój nowy ogródek
Adasko 10:49, 21 maj 2013


Dołączył: 30 wrz 2012
Posty: 8
Witajcie,

Chciałbym poznać osoby, które i o których czytam, podpatrzyć ogrodnicze osiągnięcia i podzielić się swoimi....choć niewielkie, balkonowe ale wypracowane własnym pomysłem, własnymi rękami, zaangażowaniem i pasją....(jeżeli Was to in teresuję, to mogę się nim podzielić...)

Jeżeli jeszcze są zapisy, miejsce to ja chętnie! zatem zamawiam słoneczną i ciepłą pogodę na ten czas!

Do zobaczenia! Adaśko
____________________
Dlaczego jesteśmy bardziej uśmiechnięci od innych? Mamy wspólną "zieloną pasję", która czyni Nasz Świat piękniejszym, pełnym nadziei :-)
Margarete 11:36, 21 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam Danusiu, jesli mozna to ja też sie dopisuje do listy chetnych na to spotkanie, mam niedaleczko do W-wy a twój ogród jest zaczarowny wiec każda okazja jest dobra aby go zobaczyc na zywo, no i żeby poznac innych ogrodowisko-fanów, juz sie nie moge doczekać....
Bedę ja + 1 osoba towarzysząca...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
magnolia 12:13, 21 maj 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ja tez się wpisuję na listę
____________________
GabiK 12:19, 21 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Anula zaprasza do siebie, i ja również zapraszam chętnych na odwiedziny do mnie. To 15 minut drogi od Danusi.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
monteverde 12:21, 21 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
anula_wn napisał(a)
witam wszystkich

przy okazji Danusi święta, które jest co roku fantastycznym wydarzeniem (!) , pozwolę sobie zaprosić tych co przyjadą na ŚWIĘTO RÓŻ do Bukszpanowego (i nie tylko) i co zechcą odwiedzić mój mały ogródeczek.
Czekam na Was 'za rogiem' z kawą, ciachem i wielką radością !

do zobaczenia

Dzięki Anula za zaproszenie, na pewno nie pominiemy Twego ogrodu i Kasi
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewa 12:27, 21 maj 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Bardzo , bardzo chętnie kukniemy za róg
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
kaprys 17:29, 21 maj 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Danusiu bardzo się ciesze, że i w tym roku organizujesz Święto Róż ! W ubiegłym roku nie mogłam być i tak mi było żal, że nie poznałam Ciebie osoboście i Twojego zaczarowanego ogrodu. Cieszę się na spotkanie wszystkich Ogrodowiczan. Zapisuję się na liste.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
kraania 07:26, 22 maj 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Ja też się wpisuję na listę razy 2. Będzie ze mną Renata, która była na spotkaniu u Szmita
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Gardenarium 07:34, 22 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam ogromną prośbę o nie kupowanie prezentów, bardzo proszę abyście w zamian sobie kupili roślinkę do ogrodu Ja mam ogród wypełniony i będzie mi miło, jeśli taka pamiątka znajdzie się w Waszym ogrodzie, nazwijcie ją "Danusia" Upamiętni nasze spotkanie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies