Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Villa d'Este Włochy, Tivoli

Pokaż wątki Pokaż posty

Villa d'Este Włochy, Tivoli

antracyt 08:44, 02 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11577
Zachęciłaś i to bardzo. Nawet poczułam te różane aromaty
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 11:50, 02 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Przepiękne miejsce. Mnie również zachęcilaś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Martka 12:25, 02 cze 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Anda, Zuza, to by było zabawne, spotkać się przypadkiem w Tivoli
vita 14:03, 02 cze 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Wspaniała relacja, ciekawa i taka osobista, pełna, smaczków i zabawnych skojarzeń
Dziękuję, z ogromną przyjemnością obejrzałam. Nie byłam w Tivoli, za to w Ogrodzie botanicznym na Zatybrzu, w kwietniu byłam zachwycona, ale już w październiku- ogromne rozczarowanie. Ogrody przypałacowe są atrakcyjne przez cały rok, rządzą się trochę innymi prawami. Platany nad Tybrem zrobiły na Tobie wrażenie? Co jeszcze ciekawego widziałaś?

Edit. A Ferulę kommunis przy trasach dojazdowych do Rzymu widziałaś?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Mgduska 12:48, 03 cze 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Cieszę się, Dziewczęta, że Wam się podoba Rzym wiosną jest przemiły, temperatury przyjazne, zieleń świeża, tłumy do wytrzymania, a ludzie pozytywnie nastawieni, bardzo dobrze się zwiedza i wypoczywa.
Vito, platany zachwycały na każdym kroku, a na wježdzie do Rzymu najbardziej ujęły mnie … ogródki działkowe.
Przeszliśmy Janiculum wzdłuż i wszerz, ale botaniczny zostawiliśmy na następny raz.
Czy widzieliśmy zapaliczkę? Całkiem możliwe - na terenie Villi Gregoriany rosło mnóstwo czegoś, co przypominało gigantyczny koper, niewykluczone, że to właśnie ona.
____________________
Sałatka pokrzywowa
GingerO 16:24, 07 cze 2023

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 117
I ja bym chętnie te Ville obejrzała
____________________
Ola
April 11:33, 14 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Bardzo zachęcająca relacja Trzeba wpisać na listę
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 19:42, 18 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ooo, jak wspaniale, że tu trafiłam! Teraz już wiem, gdzie skierujemy pierwsze kroki za tydzień. Dzięki Sałatko!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies