Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Tess 12:15, 25 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ola, czy red barony masz posadzone w jakimś ograniczniku? Bo takie równe jak po sznurku, a u mnie się już rozłażą.

Cudnie jest. Jak Ty to robisz?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
nicol21 15:05, 25 cze 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
leon60 napisał(a)

U nas to już materiał przewodni
Buziaki


ale dzięki temu spójność już od samego ogrodzenia przez cały ogród i chyba cześć domu macie ? nieprawdaż?!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Makao_J 15:52, 25 cze 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
leon60 napisał(a)

tak

Dobrze wiedzieć. Super.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
leon60 21:56, 25 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Tess napisał(a)
Ola, czy red barony masz posadzone w jakimś ograniczniku? Bo takie równe jak po sznurku, a u mnie się już rozłażą.

Cudnie jest. Jak Ty to robisz?

Nie mam ograniczników, z przodu jest ekobord, szmata i żwir jak przerasta to wyrywam a w drugą stronę rośnie jak mu się podoba wiosną dużo ukopałam do donic.

Dziękuję. Kocham to co robię
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:56, 25 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nicol21 napisał(a)


ale dzięki temu spójność już od samego ogrodzenia przez cały ogród i chyba cześć domu macie ? nieprawdaż?!

tak corten jest także w domu i będzie go więcej
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:56, 25 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Makao_J napisał(a)

Dobrze wiedzieć. Super.

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Kasiolaaa 06:58, 26 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Faktycznie ze ten pasek red barona robi wrazenie cos pieknego i inspiracyjnego a hakonechloa duza wszystko buja jak na drozdzach
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Msazalka18 22:11, 26 cze 2018

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Z jakimi jeżówkami masz moorhexe? co ile sadzone? masz paskami sadzone (molinia z tyłu jeżówki z przodu) czy wymieszane? jak nie moorhexe (variegata) to z czym byś je posadziła? Jakie jeżówki polecasz? masz jakieś ulubione?


A ogród bajka, ale przecież już to wiesz bo słyszysz codziennie
____________________
zimozielony biało różowy
leon60 12:59, 28 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kasiolaaa napisał(a)
Faktycznie ze ten pasek red barona robi wrazenie cos pieknego i inspiracyjnego a hakonechloa duza wszystko buja jak na drozdzach

Dla kontrastu posadziłam dwa wypierdki przed wodą niech szybko rosną bo nie lubię wymieniać nasadzeń.

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 13:00, 28 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Msazalka18 napisał(a)
Z jakimi jeżówkami masz moorhexe? co ile sadzone? masz paskami sadzone (molinia z tyłu jeżówki z przodu) czy wymieszane? jak nie moorhexe (variegata) to z czym byś je posadziła? Jakie jeżówki polecasz? masz jakieś ulubione?


A ogród bajka, ale przecież już to wiesz bo słyszysz codziennie

Moorhexe z jeżówką nn podejrzewam Amazon Dream, wszystko sadzone chyba co 55cm.
Układ na rabacie trójkątnej.


Jeżówki pasują chyba do wszystkiego przynajmniej do większości traw trzeba tylko dobrć odpowiednio pasujące wysokością, ciężko doradzać lubię wszystkie najbardziej Vintage Wine i Pink Sensation.
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies