Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 18:52, 15 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ANKAg napisał(a)
Ola w glowie mi sie nie miesci jak mozna tak dokladnie, co do milimetra wszysko mierzyc i sadzic. Ja sie staram jak tylko moge a i tak mi nie wychodzi nawet w polowie jak Tobie. Podziwiam Cie za tą dokladnosc !!
Gdzie tkwi diabel?

Nie no bez przesady tak do milimetra nawet centymetra to nie jest ale staram sie zachowywac w miare rowne odległości
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 18:56, 15 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Nie wiem jak u Was ale ja mam ogród ogarnięty
Dzis zakonczylam ciecie i wiosenne sprzatanie. Teraz czekam na odpowiednie temperatury i lece z promanalem.
Wiosno przybywaj
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Wiolka5_7 20:10, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
leon60 napisał(a)
Nie wiem jak u Was ale ja mam ogród ogarnięty
Dzis zakonczylam ciecie i wiosenne sprzatanie. Teraz czekam na odpowiednie temperatury i lece z promanalem.
Wiosno przybywaj


Fajnie masz Olu
Ja póki co dzis obciachałam ciski i tuje i ledwie żyję
Hortki i trawy może za tydzień...
O tak wiosno przybywaj

Ps. obrzeża przestawione jakiś czas temu
Jest super
Pozdrówki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
leon60 20:32, 15 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wiolka5_7 napisał(a)


Fajnie masz Olu
Ja póki co dzis obciachałam ciski i tuje i ledwie żyję
Hortki i trawy może za tydzień...
O tak wiosno przybywaj

Ps. obrzeża przestawione jakiś czas temu
Jest super
Pozdrówki


Byłam zobaczyć jest super
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Wiolka5_7 21:20, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
leon60 napisał(a)


Byłam zobaczyć jest super

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 21:36, 15 lut 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Ola wszystko juz scielas? Rozplenice tez? Ja dziś tylko gracki scielam bo strasznie mi nasmiecily po tych wichurach. Zdradź proszę co tym promanalem będziesz pryskac. Ja planuję opryskac graby żeby nie były takie brzydkie jak w tamtym roku. A i jeszcze rozchodniki matrona poszły pod nóż.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
isia33 21:47, 15 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Ooo, a ja się nie odważyłam na rozplenice i miskanty z obawy, że u nas za wcześnie. Bukszpany też cięłaś? Kurcze, teraz boje się, że nie wyrobię się czasowo, bo od 3 marca mam przerwę po odwiedzinach pewnego przybytku na Szopena.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
anetta 11:07, 16 lut 2020


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
O jejku to ja w ogóle jeszcze nic nie zrobiłam....wydawało mi się że za wcześnie....
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Mylka 11:20, 16 lut 2020


Dołączył: 02 lip 2015
Posty: 52
Olu, a irgę major na przedpłociu też tniesz? Zauważyłaś może czy do irgi lgną szerszenie? Masz jakieś obserwacje? Chciałabym na swoim przedpłociu zasadzić irgę major ( 30 m długości i 1,5 m szerokości) ale informacja że irgę uwielbiają szerszenie mnie trochę wystraszyła.
____________________
Monika
leon60 14:51, 16 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Agi2006 napisał(a)
Ola wszystko juz scielas? Rozplenice tez? Ja dziś tylko gracki scielam bo strasznie mi nasmiecily po tych wichurach. Zdradź proszę co tym promanalem będziesz pryskac. Ja planuję opryskac graby żeby nie były takie brzydkie jak w tamtym roku. A i jeszcze rozchodniki matrona poszły pod nóż.

Ścięłam wszystko co miałam do ścięcia rozplenice też Był już taki śmietnik na ogrodzie że nie mogłam wytrzymać tego widoku. Ścięte posprzątane i spokój.
Promanal głównie na graby bo w zeszłym sezonie przypałętał się szpeciel... ale prysnę też cisy
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies