Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Agi2006 21:30, 21 lut 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Gdybym wcześniej wiedziała że graby są tak problematyczne to bym ich sobie nie zafundowala. Strasznie dużo tych opryskow. BLEEEE
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
leon60 07:50, 22 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Agi2006 napisał(a)
Gdybym wcześniej wiedziała że graby są tak problematyczne to bym ich sobie nie zafundowala. Strasznie dużo tych opryskow. BLEEEE

Nie mam zamiaru wszystkiego stosowac jakby tak zglebic temat to wszystko trzeba pryskac... bo predzej czy pozniej cos sie przypeleta jak nie szkodnik to grzyb....
Ja tam graby kocham i nie zamienilabym na zadne inne
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:48, 22 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Agi2006 napisał(a)
Gdybym wcześniej wiedziała że graby są tak problematyczne to bym ich sobie nie zafundowala. Strasznie dużo tych opryskow. BLEEEE


Moje graby pryskam tylko Promanalem. Od 4 lat nie było potrzeby, żeby stosować inne opryski.

Olu, u Ciebie zawsze można nacieszyć oczy pięknymi widokami.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
leon60 13:02, 25 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Moje graby pryskam tylko Promanalem. Od 4 lat nie było potrzeby, żeby stosować inne opryski.

Olu, u Ciebie zawsze można nacieszyć oczy pięknymi widokami.

Swoich nigdy niczym nie pryskałam ale na 2 z 15szt. pojawił się szpeciel zeszłego sezonu więc pasuje zadbać
Dziękuje !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
deszczowymaj 13:10, 25 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Hej Ola

Witam się w Twoim przepięknym pełnym perfekcyjności świecie

Co tu dużo pisać..Cudownie masz, cudowny bardzo zadbany ogród
Wątek przejrzałam od początku..głównie pismo obrazkowe przez te kilka sezonów ogród zmienił się bardzo.. wydoroślał ,nabrał charakteru i co najważniejsze zrobił się Busz a to lubię bardzo

Pozdrawiam , będę zaglądać i podziwiać
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
leon60 20:24, 07 mar 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
deszczowymaj napisał(a)
Hej Ola

Witam się w Twoim przepięknym pełnym perfekcyjności świecie

Co tu dużo pisać..Cudownie masz, cudowny bardzo zadbany ogród
Wątek przejrzałam od początku..głównie pismo obrazkowe przez te kilka sezonów ogród zmienił się bardzo.. wydoroślał ,nabrał charakteru i co najważniejsze zrobił się Busz a to lubię bardzo

Pozdrawiam , będę zaglądać i podziwiać

Bardzo mi milo wpadaj czesciej
Pozdrowki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 20:26, 07 mar 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Dziewczyny i chlopaki jesli ktos z Was ma zagiel przeciesloneczny dluzej jak 3 lata i nadal nadaje sie do uzytkowania poprosze o namiary moj po 3 sezonach poszedl w kosz... i szukam czegos na wymiane
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
beata_m 17:10, 15 mar 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Hej Oluś czytam, że Ty już porządki wiosenne masz za sobą. Co do żagla nie pomogę, sama szukam pergotendy obecnie ale tak po internecie ... także na razie bez doświadczeń. Widzę, że Promanalem pryskałaś już dwa tygodnie temu ... myślisz że już za późno?
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
leon60 20:47, 16 mar 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
beata_m napisał(a)
Hej Oluś czytam, że Ty już porządki wiosenne masz za sobą. Co do żagla nie pomogę, sama szukam pergotendy obecnie ale tak po internecie ... także na razie bez doświadczeń. Widzę, że Promanalem pryskałaś już dwa tygodnie temu ... myślisz że już za późno?

Nie wiem jaka u Ciebie temperatura i stan rozwoju roslin ale pewnie jeszcze daloby rady, jak nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
beata_m 07:26, 17 mar 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
leon60 napisał(a)

Nie wiem jaka u Ciebie temperatura i stan rozwoju roslin ale pewnie jeszcze daloby rady, jak nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi


dzięki chyba się skuszę zatem dziś na oprysk jak tylko nie będzie wiało
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies