Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

atena35 21:30, 08 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Spokojnie czekam Wklej u mnie jak Ci nie robi różnicy
____________________
Ogród Tosi
Gabrysia_ 21:36, 08 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Marzenko...witam i pozdrawiam
Weszłam na stary wątek...a tu taka informacja i zaproszenie do następnej części,więc jestem
Zdjęcia cudne jak zawsze!
Buziam
____________________
Madzenka 21:46, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
hmmmmmmm ... juz się ucieszyłam, że nauczyłaś siem pisać po ludzku i na żurawkę mówisz zurawka a nie ob... coś ... a tu najpierw żurawka a potem o coś ... Madżenka ja u Agi sobie laur załozyłam i myslałam, że fiem co ty nakupowałaś ale już chyba nie fiem ... )))))))))))))


Iza ale ja literówek narobiłam... tak się spieszyłam wykupiłam wszystkie żurawki obsidian
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabrysia_ 21:48, 08 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
A fotki z nasadzeń "bendom" ?
____________________
Madzenka 21:48, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania ASC Ty mi proszę szybko powiedz czy one się mocno rozrosną i czy długo kwitną. Czy ślimaki je lubią i inne takie o tych kwiatkach
piękne som

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:52, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusia sprowokowała..... że rabatka koło tarasu mdła i dzisiaj rewolucja. Żurawki georgia peach oraz pysznogłówki doszły a citronelki idą w inne miejsce

Szarawo już było i żurawki jeszcze małe...ale będzie pięknie... Ah Danusia to ma gust. Moje róże nabrały innego koloru Zachwycałam się dzisiaj tą rabatką, a za miesiąc bedę się na nią ciągle gapić
Danusiu wielkie dzięki Pysznogłówki jeszcze nie wsadzone , bo czekam na opinię ASC. Ale brakowało mi II piętra na tej rabacie i są
Z kazdej strony zrobiłam fotkę :0



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:55, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sadziec i szaławia wypełnią dziurę, która powstała po wyrzuceniu sosny, która pola ryżowego nie może znieść od trzech lat i systematycznie łysiała.... Jutro powstanie ta rabata, bo jeszcze myslę nad nią....




A jakie lawendy były.......
a obok ostróżek przeszłam obojętnie.... nie kofamy się.... tzn ja je kofam a one mnie nie.....
i lilia posadzona w zielonej wodzie.... nie wiem czy z niej coś będzie....ale grzybienie dopiero w czwartek....

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Urszulla 21:57, 08 lip 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Marzena2007 napisał(a)
Danusia sprowokowała..... że rabatka koło tarasu mdła i dzisiaj rewolucja. Żurawki georgia peach oraz pysznogłówki doszły a citronelki idą w inne miejsce

Szarawo już było i żurawki jeszcze małe...ale będzie pięknie... Ah Danusia to ma gust. Moje róże nabrały innego koloru Zachwycałam się dzisiaj tą rabatką, a za miesiąc bedę się na nią ciągle gapić
Danusiu wielkie dzięki Pysznogłówki jeszcze nie wsadzone , bo czekam na opinię ASC. Ale brakowało mi II piętra na tej rabacie i są
Z kazdej strony zrobiłam fotkę :0





Marzenko,
a co to masz takie wysokie z bordowymi główkami w oddali (za różami),
bo mi się to coś podoba

Żurawki podkreśliły urodę róż
się mi podoba na 102.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Madzenka 21:58, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Prostowanie trzmieliny dla Tosi

Pień w wielu miejscach taśma rzepową przyciśnięty do podpórki, stopniowo tasma rzepowa coraz mocniej ściska, bo pieniek się prostuje.

Ponieważ odchyla się w prawo połączyłam je sznurkiem... Jutro mocniej je podwiążę ...



Jutro strzyżenie cisa w tle
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
atena35 21:59, 08 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Ale się napracowałaś. Efekt widowiskowy.
Ty jesteś Kobieta-Rakieta
Ty i gapić się na rabatę jakoś trudno mi sobie to wyobrazić
Wiesz, gapienie się kojarzy mi się z siedzeniem i patrzeniem, a Ty chyba nie siedzisz
____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies