Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 18:44, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monitka napisał(a)
Marzenko wpadłam się przywitac w nowym wątku U Ciebie jak zwykle dzieje się i jest na czym oko zawiesić Jaki to kolor pysznogłówki? różowy? ja ją lubie zapach ale niestety łapała u mnie mączniaka...za to u mojej mamy zdrowa jak rydz i do tego wieeelka urosła. Myśle że jej kepy maja spokojnie 1,5 metra.
Pamiętasz odmianę swojej pecherznicy?


Moniko moja pęcherznica to diabolo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:46, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)
Danusia to ma niezłe oko, ale Ty masz za to dobrą rękę...szałwia mnie zaintrygowała?, skąd Wy bierzecie te okazy giganty?....pysznogłówek też szukać będę....tylko czy lekko kwaśną glebę zniosą?, bo u mnie w takim miejscu chcę sadzić.....


Jula ja tez takiej szałwi jeszcze nie widzialam dlatego gdy ją w ZC zobaczyłam to oniemialam i nie mogłyśmy się rozstać Kiedy wpadniesz sprawdzić uczelnię syna do Wrocławia ? Mozemy się wspólnie wybrać po szałwię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:48, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Debra napisał(a)


Ale szaleństwo
Obsydiany - żurawki? Cudne są, tylko nie sadź ich w słońcu, bo nie będa miały tej urody, jaką potrafią mieć.
Sadziec - wiesz, że jest wielki i kocha słońce?

Powodzenia w ratowaniu wody


No to z żyrawkami obsidian klops.... Mialy iść w słońce....

Sadziec celowo na najwyższe III piętro "na plecy" kupiony, będzie w pełnym słońcu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:49, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Czy Ty myślisz Marzenko, że mam braki w Magicznej Sile do hortusi? Oświadczam, że nie mam...tylko jak w wodzie stoją wiecznie, to podlewać się nie powinno...

Jak to? Nie padało u Ciebie po rozsypaniu nawozu???!!! Myślało, że to ja rozsypałam...i całą noc z piątku na sobotę...jak z cebra...

Też rano w niedzielę szałerek z Previcuru dostały...doś mają powolutku;(

P.S. I gratki na trzecie tysiąclecie


Kindzia nie lało... Nic... Latałam ze szlaufen i koewkam aby rozpuścić granulat
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:50, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GosiaJoanna napisał(a)
Gratuluję kolejnego tysiaka, pamiętam jak Twój wątek jako pierwszy przeczytałam na ogrodowisku i zostałam już z Wami na dłużej. Pozdrawiam serdecznie, może nie robie wpisów u Ciebie ale jestem częstym gościem i fanką Twego domku oraz ogrodu


Gosiu witam i zapraszam częsciej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:51, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK napisał(a)
Marzenko, ale gnasz już w nowym wątku. Nie mogę Cię dogonić.
Ale jest co oglądać. Wszystko piękne. Jest dużo bujniej niż w zeszłym roku na spotkaniu. Kiedy powtarzasz zjazd?

Robicie coś w końcu z tą ścianą wodną? Był plan blachy - zmienił się?


Gabi ściana wodna czeka na fundusze ale pirorytetem są kolejne wakacje wieć być może ściana wodna się w tym roku nie zmieni

W tym roku zjadu u mnie nie będzie w tym roku ja odwiedzam innych
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:57, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
alinak napisał(a)
Marzena pysznogłówka będzie na herbatkę jak będzie jej nadmiar . co się martwisz . od przybytku głowa nie boli .
jak przyjedziesz do mnie w 2015 , to z nadmiarem tej pink zapraszam , bo mam tylko czerwoną

aha WAŻNE ---- sadźca sadź z dużym zapasem miejsca bo okrutnie ekspansywny . i nie wiem którą odmianę kupiłaś ( bo są dwie ) niska do 1 metra i wysoka do 2 metrów nawet , więc dobrze obmyśl u miejsce


Mój sadzec jest wieeelki.... Będzie mial nogi w cieniu a głowę w słońcu , glebę... jak na polu ryżowym.... Będzie stanowił plecy dla innych roślin. Muszę wypełnić miejsce po sośnie... Będę go rozdawać za rok
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:58, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Tam gdzie pole ryżowe masz, szałwia da radę? Albo coś nie teges przeczytałam...Ale kłosista jest !


Szałwia będzie rosła na lekkim podwyższeniu, na ktorym nie zalega woda, sadzieć nizej, bo mam spadek dzialki w kierunku pola. Jak nie przeżyje kupie coś innego ...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:58, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Macham do wszystkich zaglądających i zmykam. Wróciłam póżno z pracy, biegnę do ogrodu...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pszczelarnia 18:59, 09 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madżenno, dziękuję za pamięć. Dowody pamięci zasyłam. Jestem wszędzie nie tam, gdzie być powinnam.

Pamiętasz swoją fascynację pomarańczowym, trawa to drżączka (briza media, chyba), dziewanna znana a kwiatki pomarańczowe, nie wiem?:


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies