Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

19:09, 08 lip 2013
O, Marzenka - Ty jesteś aktywna właśnie to do Ciebie stukam bo pytałam u Tosi i klops.... jakie rośliny sadzi się przed thujami żeby fajne rabaty powstały?? Podaj mi jakieś nazwy jeśli możesz - chodzi o drzewka, trawki etc. Tylko jak możesz to na moim wątku bo mi potem ta odpowiedź zginie a u siebie zawsze będę sobie mogła wrócić. Dziękuje z góry BAAAARDZO
Madzenka 19:19, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witam
Biegnę na ogród sadizć albowiem zakupiłam: lilię wodną .... Grzybienie będą w czwartek....
Szalwie
Sadziec
Pysznogłówki
I żurawki, które kazała mi wymieniać Danusia. Jupijaj kupiłam nakazane Georgia peach


I .... Wykupiłam wszystkie obsydiany - brązowe carexy będą przesadzone bo mi się nie podobają.....
Idę przymierzać i sadzić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 19:21, 08 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
hmmmmmmm ... juz się ucieszyłam, że nauczyłaś siem pisać po ludzku i na żurawkę mówisz zurawka a nie ob... coś ... a tu najpierw żurawka a potem o coś ... Madżenka ja u Agi sobie laur załozyłam i myslałam, że fiem co ty nakupowałaś ale już chyba nie fiem ... )))))))))))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Kondzio 19:25, 08 lip 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)
Witam
Biegnę na ogród sadizć albowiem zakupiłam: lilię wodną .... Grzybienie będą w czwartek....
Szalwie
Sadziec
Pysznogłówki
I żyurawki, ktore kazała mi wynmienić Danusia. Jupijaj kupiłam nakazane Georgia peach


I .... Wykupiłam wszystkie obsydiany - brązowe carexy będą rzesadzone bo mi się nie podobają.....
Idę przymierzać i sadzić
z tego co mówiłaś to już nie kupujesz hi hi hi a fotki gdzie zakupów
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Debra 19:37, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Marzena2007 napisał(a)
Witam
Biegnę na ogród sadizć albowiem zakupiłam: lilię wodną .... Grzybienie będą w czwartek....
Szalwie
Sadziec
Pysznogłówki
I żyurawki, ktore kazała mi wynmienić Danusia. Jupijaj kupiłam nakazane Georgia peach


I .... Wykupiłam wszystkie obsydiany - brązowe carexy będą rzesadzone bo mi się nie podobają.....
Idę przymierzać i sadzić


Ale szaleństwo
Obsydiany - żurawki? Cudne są, tylko nie sadź ich w słońcu, bo nie będa miały tej urody, jaką potrafią mieć.
Sadziec - wiesz, że jest wielki i kocha słońce?

Powodzenia w ratowaniu wody
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Kindzia 20:23, 08 lip 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czy Ty myślisz Marzenko, że mam braki w Magicznej Sile do hortusi? Oświadczam, że nie mam...tylko jak w wodzie stoją wiecznie, to podlewać się nie powinno...

Jak to? Nie padało u Ciebie po rozsypaniu nawozu???!!! Myślało, że to ja rozsypałam...i całą noc z piątku na sobotę...jak z cebra...

Też rano w niedzielę szałerek z Previcuru dostały...doś mają powolutku;(

P.S. I gratki na trzecie tysiąclecie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 20:31, 08 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madzen .. Znów Ciem odnajduję na nowo ..,, ależ gnasz

Piękne fotki rozpoczynające nowy wątek i nowy awatarek teź niczego sobie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 20:32, 08 lip 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Gratuluję kolejnego tysiaka, pamiętam jak Twój wątek jako pierwszy przeczytałam na ogrodowisku i zostałam już z Wami na dłużej. Pozdrawiam serdecznie, może nie robie wpisów u Ciebie ale jestem częstym gościem i fanką Twego domku oraz ogrodu
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Mala_Mi 21:10, 08 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przyszłam lilie zobaczyć.. a tu widzę nowy wątek.. myślałam, że znów mam jakąś fata morganę.. już wystarczająco jestem dziś zestresowana... i pysznogłówki.. hi, hi, hi...... szalejesz bylinowo...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anula_wn 21:26, 08 lip 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
noooo to jutro nowe fotki z sadzenia poproszę
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies