Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

20:06, 09 lip 2013
A ja macham Ci wtorkowo Marzenko bo się nie "widziałyśmy" jeszcze dzisiaj
JulkAd 20:32, 09 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)


Jula ja tez takiej szałwi jeszcze nie widzialam dlatego gdy ją w ZC zobaczyłam to oniemialam i nie mogłyśmy się rozstać Kiedy wpadniesz sprawdzić uczelnię syna do Wrocławia ? Mozemy się wspólnie wybrać po szałwię


Marzenko, najsampierw niech się dostanie Dziecię - sądny dzień w czwartek....jeżeli zostanie przyjęty to być może w poniedziałek lub wtorek będę we Wrocławiu, ale nie jest to na 100% niestety...bo Młody chce jechać ze swoją paczką, a M się zastanawia czy też jechać czy nie...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
monitka 20:51, 09 lip 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Marzena2007 napisał(a)


Moniko moja pęcherznica to diabolo


Naprawdę? Na zdjęciach wyglądała na jaśniejszą i pogodniejszą. Myśłałam że to jakaś nowość
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gabrysia_ 21:36, 09 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Uważaj na komary,bo tną strasznie...
...ja uciekłam z ogrodu,nawet off nie dał rady
____________________
Madzenka 21:39, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)


Marzenko, najsampierw niech się dostanie Dziecię - sądny dzień w czwartek....jeżeli zostanie przyjęty to być może w poniedziałek lub wtorek będę we Wrocławiu, ale nie jest to na 100% niestety...bo Młody chce jechać ze swoją paczką, a M się zastanawia czy też jechać czy nie...


Julka gdybyś się miala zjawić daj znać wypijemy razem kawę i zaciągnę cię do Zielnego Centrum
Trzymam kciuki za syna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:39, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabrysia_ napisał(a)
Uważaj na komary,bo tną strasznie...
...ja uciekłam z ogrodu,nawet off nie dał rady


Pocięły mnie straslziwie, opryskiwanie brosem i off naprzemiennie nie pomagało... Szalone były dzisiaj jakieś....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:41, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monitka napisał(a)


Naprawdę? Na zdjęciach wyglądała na jaśniejszą i pogodniejszą. Myśłałam że to jakaś nowość


O różnych porach roku ma różny odcień. Pieknie rośnie, tnę ją juź drugi raz w tym sezonie i liczę na ładny żywopłot
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:41, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kalamandyna napisał(a)
A ja macham Ci wtorkowo Marzenko bo się nie "widziałyśmy" jeszcze dzisiaj


Zaraz do Ciebie looknę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:43, 09 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Madżenno, dziękuję za pamięć. Dowody pamięci zasyłam. Jestem wszędzie nie tam, gdzie być powinnam.

Pamiętasz swoją fascynację pomarańczowym, trawa to drżączka (briza media, chyba), dziewanna znana a kwiatki pomarańczowe, nie wiem?:


Ewo kochana jak fajnie , że jesteś

Moja fascynacja pomarańczem mija... Na razie róż, niebieski, fiolet i od wczoraj pink może w przyszłym roku dojdzie do żółtego pomarańcz ale na pewnno nie przy ścianie wodnej lecz przy tarasie kuchennym
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JulkAd 21:45, 09 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)


Julka gdybyś się miala zjawić daj znać wypijemy razem kawę i zaciągnę cię do Zielnego Centrum
Trzymam kciuki za syna


No jak się wybierać będę to nie omieszkam Cię zawiadomić, dzięki bardzo, za kciuki i kawkę

....ta lawenda szerokolistna ma jakąś nazwę?...Iza pisała u siebie nazwę, ale mam wrażenie, że Ty kiedyś podawałaś jakąś dłuższą....albo może to ta sam tylko dwuczłonową nazwę ma?....jutro idę do aldika, bo mają być 6-opaki, więc zobaczę, co proponują
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies