Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

lawena 00:20, 18 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Aniulka napisał(a)
Ślicznie wszystko się rozrasta Też jestem zainteresowana co to jest to duże fioletowe.Robi niesamowite wrażenie ta "roślinka"


Wyobraz sobie że to jest jedna sadzonka, z doniczki 9X9 posadzona w zeszłym roku, a rośnie jak szalona, podlewam wszystko rosahumusem dosyć obficie
____________________
Ogródeczek na skarpie
00:21, 18 lip 2014
Zachodzę w głowę cóż to takiego
lawena 00:23, 18 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Aniulka napisał(a)
A przy obelisku te małe poduszeczki zielone to niedźwiedzie futro? Też fajnie wygląda Taki żywy intensywny kolorek.


Taka obelisk zrobiony przez mojego m w 10minut oczywiście sama musiałam sobie pomalować
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 00:25, 18 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Aniulka napisał(a)
Zachodzę w głowę cóż to takiego


z bliska, może ktoś odgadnie
____________________
Ogródeczek na skarpie
00:29, 18 lip 2014
W 10 minut?? Toż to normalnie złota rączka ten Twój M Obelisk śliczny a na dodatek jak szybko zrobiony Co po nim będzie się piąć bo nie dopatrzyłam co tam wsadziłaś.
00:31, 18 lip 2014
Nie mam zielonego pojęcia co to za roślina,ale jest śliczna i robi wrażenie Normalnie Ci przezimowała? Przycinałaś ją na wiosnę? Jak dbasz o nią? Może ktoś zgadnie cóż to takiego..
To krzew czy raczej taka duża bylina?
lawena 00:31, 18 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Aniulka napisał(a)
W 10 minut?? Toż to normalnie złota rączka ten Twój M Obelisk śliczny a na dodatek jak szybko zrobiony Co po nim będzie się piąć bo nie dopatrzyłam co tam wsadziłaś.


Róża pnąca ale jak nie mszysza to grzyb.. I chyba będą powojniki
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 00:35, 18 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Aniulka napisał(a)
Nie mam zielonego pojęcia co to za roślina,ale jest śliczna i robi wrażenie Normalnie Ci przezimowała? Przycinałaś ją na wiosnę? Jak dbasz o nią? Może ktoś zgadnie cóż to takiego..
To krzew czy raczej taka duża bylina?


Bylina. Jesienią ją przycięłam a wiosną wybiła z korzenia, lubi sporo wody
____________________
Ogródeczek na skarpie
00:42, 18 lip 2014
Moje róże się wykończyły prawie wszystkie.Została mi tylko jedna.W tym roku poszła następna 'Ingrid Bergman'...Myslałam by na trejaże dać pnące ale nie dadzą tam rady.Najpierw na trejażach miałam wiciokrzewy,non stop walczyłam z mszycą,wyciepałam je a właściwie oddałam koleżance.W tamtym roku kupiłam powojniki 'Plumosa Plena Aurea' ale coś im miejsce nie odpowiada,bo tam patelnia mimo iż mają skarpetki z lawendy i bukszpanów i pewnie na jesień je przesadzę a trejaże zostawię puste bo już nie wiem co tam wsadzić
Teraz czytam wątek Vivy,ma niesamowity ogród i przepiękne róże i nie tylko.Joasia mi poleciła jej wątek
00:46, 18 lip 2014
Koniecznie musisz się dowiedzieć co to za bylina.Daj zdjęcie do identyfikacji,jest taki wątek,na pewno dziewczyny rozpoznają co to za roślinka
Zmykam już,szyja mnie boli od tego siedzenia,za dużo czasu dziś spędziłam przed kompem ale za gorąco było na dworze by cokolwiek robić.Mogłoby popadać bo nie chce mi się jutro podlewać...
Do jutra,spokojnej nocki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies