Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

pagap 20:43, 13 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
piękny ogród, będę zaglądać
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
lawena 20:47, 13 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
butterfly napisał(a)
A co masz naprzeciwko tej ściany?

Sliczny szpaler Umbrelek


Dziękuję też te umbrusie mi się bardzooo podobają
naprzeciwko tej ściany jest dom i tą rabatką.
A rh chę gdzies przesadzić i zastąpić stożkami bukszpanowymi i różami rabatowymi
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 21:54, 13 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
pagap napisał(a)
piękny ogród, będę zaglądać


dziękuję i zapraszam ale mnie jeszcze sporo pracy czeka, ale to sama przyjemność prawda???
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 21:56, 13 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dianko, umbry naprawdę piękne kupiłaś. Stoją pięknie w szeregu jak żołnierze na mustrze paradnej.
Pięknie i zielono w ogrodzie.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
butterfly 21:57, 13 kwi 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Bo ja pomyslałam o lustrze.... zboczenie juz mam chyba jakieś bo wszedzie bym lustra wtykała... ale to dlatego że u siebie nie mam gdzie
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
lawena 22:00, 13 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)
Dianko, umbry naprawdę piękne kupiłaś. Stoją pięknie w szeregu jak żołnierze na mustrze paradnej.
Pięknie i zielono w ogrodzie.
pozdrawiam

Kochana a co byś widzaiła na tej rabatce chciałam kazdej umbrze zrobic ramkę z bukszpanu i do srodka wsadzic iryski??
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 22:03, 13 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
butterfly napisał(a)
Bo ja pomyslałam o lustrze.... zboczenie juz mam chyba jakieś bo wszedzie bym lustra wtykała... ale to dlatego że u siebie nie mam gdzie


swietny pomysł tylko obawiam się ze droga by się w nim odbijała, myslałam tez o ławeczce jakos wkomponowanej...
ale ty masz cudowny ogród jest dla mnie inspiracją!!
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 22:13, 13 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)

Kochana a co byś widzaiła na tej rabatce chciałam kazdej umbrze zrobic ramkę z bukszpanu i do srodka wsadzic iryski??

Świetny pomysł z bukszpanem.
A iryski jakie chcesz dać? Może lepsze będą trawki, może lawenda.
Zajrzyj do Marzenki - Madżenie ogrodnika, z tego co pamiętam to u niej rosną umbry w ramce z bukszpanów, znajdziesz tam mnóstwo inspiracji. Marzenko ma ogród jak marzenie

____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
lawena 22:23, 13 kwi 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)

Świetny pomysł z bukszpanem.
A iryski jakie chcesz dać? Może lepsze będą trawki, może lawenda.
Zajrzyj do Marzenki - Madżenie ogrodnika, z tego co pamiętam to u niej rosną umbry w ramce z bukszpanów, znajdziesz tam mnóstwo inspiracji. Marzenko ma ogród jak marzenie


iryski z pewnością fioletowe tez myslałam o lawendzie ale zalezy mi zeby było cos wyzszego,
widzialam juz ogród Marzenki jest jak marzenie.

Dziś mój m wysłał mnie do sklepu zeby sobie wkońcu kupić buty na wiosnę bo chodze w takich starociach, i oczywiscie wróciłam z butami za 40zł i pełnym bagaznikiem krzaczków nie pytaj jaką miał minę...
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 22:29, 13 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lawena napisał(a)

iryski z pewnością fioletowe tez myslałam o lawendzie ale zalezy mi zeby było cos wyzszego,
widzialam juz ogród Marzenki jest jak marzenie.

Dziś mój m wysłał mnie do sklepu zeby sobie wkońcu kupić buty na wiosnę bo chodze w takich starociach, i oczywiscie wróciłam z butami za 40zł i pełnym bagaznikiem krzaczków nie pytaj jaką miał minę...

Mina mężusia napewno bezcenna
Wczoraj tez miałam spięcie z M o roślinki. Kupiłam kolejne hortensje, tym razem 3 Vanilki.
Najbardziej lubię robić zakupy jak M pracuje do 18 bo wtedy wracam wcześniej i zakupy zawsze gdzieś zakamufluję
Ale buciki Dianko też lubię kupować
Dajanko, musisz posadzić coś co będzie ładne cały sezon, u Marzenki podejrzałam że rośnie lawenda.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies