Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

14:10, 18 lip 2014
Hej Rozwiana tajemnica odnośnie tej rośliny?
Zaraz wybieram się z moją Sunią do weterynarza,złapała kleszcza na pyszczku a ja nie umiem go wyciągnąć,próbowałam ale szarpie mi się moja psinka i trzeba skorzystać z fachowej pomocy..
Gorąco,że nic nie chce się robić a deszczu "ni ma"
lawena 14:30, 18 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Oj no lepiej jedz, ja moje futerko smaruję takim olejkiem na kleszcze i pomaga.

nie jeszcze nie rozwiana tajemnica ale właśnie się wybieram do tego ogrodnika)

pozdrowionka i powodzenie z piesiem
____________________
Ogródeczek na skarpie
Sonka 14:02, 19 lip 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Pospacerowałam u Ciebie, pięknie realizujesz ogród. Super, że posadziłaś wiśnie, kiedy chyba 10 lat temu rozmawiałam ze szkółkarzem z Krzanowic, który mnie do nich bardzo namawiał jakoś nie byłam do nich przekonana i mimo tego posadziłam katalpy, teraz żałuję choć moje 2 kataply ( trzecia została połamana przez wiatr, bo nie dałam palika ) też są wyjątkowo piękne i jestem z nich zadowolona, chociaż twierdzę, że kilka sztuk jednakowych drzew , tak jak u Ciebie wprowadza porządek odgórny, super. Piękną masz kostkę, ładny dom, śliczną pociechę, ładny warzywniak, wszystko jednym słowem. Mieszkamy po dwóch różnych stronach Opola, tak mi się wydaje, znajomy teren.Będę stałym bywalcem w Twoim ogrodzie będę kibicować, chętnie też podpowiem, co będę potrafiła.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
15:06, 19 lip 2014
lawena napisał(a)
Oj no lepiej jedz, ja moje futerko smaruję takim olejkiem na kleszcze i pomaga.

nie jeszcze nie rozwiana tajemnica ale właśnie się wybieram do tego ogrodnika)

pozdrowionka i powodzenie z piesiem


Sunia też miała krople p/kleszczowe ale jednak złapała.I to na samym pyszczku.Nie dała sobie go wyciągnąć,szarpała się i warczała.Pani weterynarz nie mogła niczym spiąć jej pyszczka bo tam właśnie się wczepił.Ja potem próbowałam w domu ale sknociłam robotę bo urwałam go i łeb mu został w skórze Suni i teraz mam problem co robić dalej..ech...

Czekam jaka to roślinka
lawena 21:03, 19 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Sonka napisał(a)
Pospacerowałam u Ciebie, pięknie realizujesz ogród. Super, że posadziłaś wiśnie, kiedy chyba 10 lat temu rozmawiałam ze szkółkarzem z Krzanowic, który mnie do nich bardzo namawiał jakoś nie byłam do nich przekonana i mimo tego posadziłam katalpy, teraz żałuję choć moje 2 kataply ( trzecia została połamana przez wiatr, bo nie dałam palika ) też są wyjątkowo piękne i jestem z nich zadowolona, chociaż twierdzę, że kilka sztuk jednakowych drzew , tak jak u Ciebie wprowadza porządek odgórny, super. Piękną masz kostkę, ładny dom, śliczną pociechę, ładny warzywniak, wszystko jednym słowem. Mieszkamy po dwóch różnych stronach Opola, tak mi się wydaje, znajomy teren.Będę stałym bywalcem w Twoim ogrodzie będę kibicować, chętnie też podpowiem, co będę potrafiła.


Dziękuję bardzo mi miło
ja również tobie kibicuję, chociaż Twój ogród już pięknie rozrośnięty, mój dopiero raczkuje, jak będziesz przejazdem zapraszam serdecznie
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 21:05, 19 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Aniulka napisał(a)


Sunia też miała krople p/kleszczowe ale jednak złapała.I to na samym pyszczku.Nie dała sobie go wyciągnąć,szarpała się i warczała.Pani weterynarz nie mogła niczym spiąć jej pyszczka bo tam właśnie się wczepił.Ja potem próbowałam w domu ale sknociłam robotę bo urwałam go i łeb mu został w skórze Suni i teraz mam problem co robić dalej..ech...

Czekam jaka to roślinka


Kochana jeszcze nie dotarłam do tego ogrodnika
____________________
Ogródeczek na skarpie
Sonka 21:37, 19 lip 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
W minioną sobotę przejeżdżałam, dziękuję za zaproszenie, do siebie też zapraszam.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
13:39, 25 lip 2014
A co tak cichutko u Ciebie?
Pozdrawiam
lawena 14:32, 28 lip 2014


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167


wkońcu wiem cóż to takiego)
bylina-krwawnica pospolita "Lythrum salicaria"
____________________
Ogródeczek na skarpie
14:35, 28 lip 2014
W końcu jesteś
Pokazuj Lawenko co w ogrodzie słychać
Zaraz poczytam o krwawnicy i wcale ona taka nie pospolita...bo nie znałam jej i nazwa nie pasuje bo jest śliczna.
Miłego dnia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies