Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

Milka 17:42, 07 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ha, ha, ale się uśmiałam, to pojęcie trafi do naszej księgi ogrodowiskowej, tajniak ogrodowiskowy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Donia72 22:35, 07 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Przyszłam się przywitać I będę częstym Twoim gościem
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Milka 11:23, 10 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A gdzie ty się podziewasz?
dziś cudownie po deszczu ziemia pachniała
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agnieszka_B 21:27, 11 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
irena_milek napisał(a)
A gdzie ty się podziewasz?
dziś cudownie po deszczu ziemia pachniała



pachniała, pachniała

a podziewam się różnie , wczoraj byłam u ciebie, a dzis cały dzień praca w ogródku - własnym
____________________
zapach-ziemi
monteverde 21:48, 11 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Agnieszka_B napisał(a)


Psiunia juz tylko jedna została były dwa goldeny - półbracia. Starszy odszedł za Tęczowy Most ponad miesiąc temu. Mimo tego ciagle widze go jak się snuje po ogrodzie . Drugi , już też stary jak na goldena - nie wiem jak długo z nami będzie . Mamy jeszcze dwa koty. Jeden z nich nie ma oczu. Okaleczony przez ludzi jako mały kociak. Mąż poszedł na spacer z psami ( wtedy jeszcze mieszkaliśmy na Nowinach) i psy znalazły go w krzakach ( zawsze uwielbiały koty). Ślepy kocur jest z nami już 8 lat Mąż przyniósł go do domu dokładnie w 10 rocznicę ślubu. Powiedział , że to prezent na ta rocznicę
A koleżanki w pracy potem śmiały się , że " miłość jest ślepa"
Twoja sunia jest również urocza , pamietam ją z kilku zdjęć . Słodka

pozdrawiam

Ukorzeniaj Limki jak napisała Anabell, na pewno się uda, a mnie zauroczyła opowieść o kociej męce i rocznicy ślubu, pozdrawiam no i wrzuć trochę nowych fotek, bo nie ma co oglądać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Anabell 23:11, 11 sie 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Agnieszko - zaglądam do Twoich hortensji jak wyglądają, limki są już wykształcone to teraz raz na dwa tygodnie i w mniejszej dawce. Pod koniec sierpnia już koniec nawożenia . Irenki nie były jeszcze wykształcone.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:11, 11 sie 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Agnieszko - zaglądam do Twoich hortensji jak wyglądają, limki są już wykształcone to teraz raz na dwa tygodnie i w mniejszej dawce. Pod koniec sierpnia już koniec nawożenia . Irenki nie były jeszcze wykształcone.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Milka 15:52, 12 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anabell - Haniu...dzięki, ja daję teraz co tydzień, a wczoraj wszystkim przesadzonym
Agnieszko, wiosną na potęgę mnoże horti - limki i aktualnie chyba bukszpany
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Slawko 22:44, 13 sie 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Witam "sąsiadeczkę" Mam wielki niedosyt, więc czekam na większą dawkę zdjęć Róże śliczne, piesio również Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Agnieszka_B 20:41, 15 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Kilka zdjęć . Żadne spektakularne obrazki , ani tym bardziej widowiskowe , bo mój ogród dłuuugo taki nie będzie - ale zdjęcia które na pewno pokazuja przynajmniej zarys kierunku w ktorym podążam
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies