Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

dora75 13:58, 31 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Witam. Również zajrzałam się przywitać.
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
Margarete 16:08, 01 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja tez zaglądam na powitanie, , macham do ciebie i czekam na foty >
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 12:18, 02 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agnieszko, bardzo się cieszę, że założyłaś wątek, możemy składać rewizyty
bardzo podobał mi się twój wstęp i dodam, że też lubię zapach ziemi, być może, ze należę do znaku zodiakalnego, któremu przypisana ziemia
ale zapach lasu i cieknącej żywicy też lubię
czekam na fotki, te które mają być horrorem, hi, hi i pozdrawiam
witaj wśród nas publicznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wadol 19:13, 02 sie 2013


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Macham zapachem na powitanie

____________________
ogród przy bocznej drodze
gierczusia 13:16, 03 sie 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A ja czekam na fotki tych wojtków ... No i info jaki mają przyrost
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Konstancja30 09:51, 04 sie 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aga pozdrawiam ... nie mogę przestać się smiać z egzaltowanej pańci w szpilkach ...

piekne róże ... mam aktualnie fioła na ich punkcie ... fiołów mam wiele - okresowo pewne wysuwają się na prowadzenie ... no i teraz to różany prowadzi peleton ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Agnieszka_B 10:25, 04 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Konstancja30 napisał(a)
Aga pozdrawiam ... nie mogę przestać się smiać z egzaltowanej pańci w szpilkach ...

piekne róże ... mam aktualnie fioła na ich punkcie ... fiołów mam wiele - okresowo pewne wysuwają się na prowadzenie ... no i teraz to różany prowadzi peleton ...



ja mam podobnie
Na samym początku miałam ich bardzo dużo, praktycznie same róże . Pięknie rosły , nie chorowały, kwitły cudnie bez jakiegoś specjalnego nawożenia. I przyszla zima 2011/2012 i mi je zabrała Te ktore pokazalam na zdjęciu dopiero w tym roku zregenerowały się jako jedyne ktore przeżyły.
Mąż do końca jesieni ma postawic płot od frontu , a poniewaz płot bedzie z cegly rozbiorkowej , to przynajmniej na kilku metrach tego płotu planuje taki zakątek różany. Bedą mialy zacisznie , osłoniete od wiatrów. No i wiecej roż w innych częsciach ogrodu Koniecznie !
____________________
zapach-ziemi
danuta_szwajcer 10:43, 04 sie 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Agnieszko : Jak fajnie, że w koncu założyłas swó wątek ęde tu zaglądac bo w koncu jesteśmy z jednego miastaCieszę się bardzo, pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli Ufff jak gorąco, trawa wypalona a ogrod mam zasypany liśiami jak jesienia.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Celina 10:49, 04 sie 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witam ze Śląska

Ciekawa jestem Twojego ogrodu.

Pozdrawiam
____________________
Celina - Moje poletko
Agnieszka_B 11:01, 04 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Agnieszko : Jak fajnie, że w koncu założyłas swó wątek ęde tu zaglądac bo w koncu jesteśmy z jednego miastaCieszę się bardzo, pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli Ufff jak gorąco, trawa wypalona a ogrod mam zasypany liśiami jak jesienia.


dziękuję z powitanie

u mnie juz trawy nie ma , jest jedna wielka sawanna, jablonki liscie juz prawie zrzucily - a tu poczatek sierpnia , gdzie tam do zimy
tez życze udanej niedzieli
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies