Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

Magdalenka 14:59, 18 sie 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Witaj Agnieszko- prawie sąsiadko pięknie u Ciebie.
Pokochałam Limki tak samo jak Ty. Są cudowne.

Pozdrawiam gorąco.
____________________
Magda Na Francuskiej
Agnieszka_B 16:27, 18 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
gierczusia napisał(a)
Bożesszzzz .. Jak Ty nie przeżyjesz zakocimiętkowania i zahortensjowania na smierć to trza będzie Ciem reanimować ....

Ps. Cegła zarąbista


Nooo, szykuj zestaw reanimacyjny bo chyba nie zdzierże takiej ilości bodzcow w postaci kocimietek i hortensji
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 16:30, 18 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
dyha napisał(a)
Witam serdecznie i dziękuję. Oprócz ligustru właśnie katalpy i paulownie najbardziej podziwiam. Katalpy bezproblemowo robię z nasion, paulownie próbuję robić innymi sposobami. Mam nadzieję, że dobrze się u mnie będą czuły te roślinki. Liściaste serca są moją pasją. Widziałem niedaleko drzwi u Ciebie irgę - ją bym ją formował i przycinał - u mnie im to nie szkodzi. Hotensje piękne i duże. Pozdrawiam cieplutko



Mam jedną katalpę . Rośnie jak jakaś wariatka - muszę zacząć ją mocniej ciąć . Pierwszy raz kwitła w ubiegłym roku. A w tym roku podobno całe drzewo było w kwieciu i pszczołach. Podobno- bo niestety kwitła podczas wyjazdu urlopowego
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 16:32, 18 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
dyha napisał(a)
Witam serdecznie i dziękuję. Oprócz ligustru właśnie katalpy i paulownie najbardziej podziwiam. Katalpy bezproblemowo robię z nasion, paulownie próbuję robić innymi sposobami. Mam nadzieję, że dobrze się u mnie będą czuły te roślinki. Liściaste serca są moją pasją. Widziałem niedaleko drzwi u Ciebie irgę - ją bym ją formował i przycinał - u mnie im to nie szkodzi. Hotensje piękne i duże. Pozdrawiam cieplutko



aaaa, i jeszcze co do irgi , to myslałam już też o tym ze musze zacząć ją ciąć - także mnie utwierdzasz w pomysle
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 16:34, 18 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Magdalenka napisał(a)
Witaj Agnieszko- prawie sąsiadko pięknie u Ciebie.
Pokochałam Limki tak samo jak Ty. Są cudowne.

Pozdrawiam gorąco.


Witam , pobiegłam już do ciebie. Gratuluję tak kolorowego i zadbanego ogrodu
____________________
zapach-ziemi
AgnieszkaW 21:14, 18 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agnieszko, w którymś wątku pytałaś o miskanty - morning light jest niższy od gracillimusa i bardziej srebrny. Oba raczej nie zakwitają w polskich warunkach (nie zdążą przed zimą, chyba że jesień jest bardzo długa i ładna)
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Milka 14:02, 19 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agnieszko, dzięki Ogrodowisku odkryłam limki, też jestem w nich zakochana, bo z nimi nie ma problemu i można mnożyć na potęgę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aguniada 19:32, 19 sie 2013


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Agnieszko, witam się po przerwie z zainteresowaniem zaglądając co u Ciebie słychać
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Slawko 20:39, 19 sie 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Nie dziwię się, że przytulasz się do tych cegieł, piękne są Już nie umiem się doczekać efektu końcowego Ja też kocham cegłę, więc postanowiłem sobie nią wyłożyć podłoże w altanie... czekam jak na razie na piasek... i się doczekać nie mogę Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Agnieszka_B 20:49, 19 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Slawko napisał(a)
Nie dziwię się, że przytulasz się do tych cegieł, piękne są Już nie umiem się doczekać efektu końcowego Ja też kocham cegłę, więc postanowiłem sobie nią wyłożyć podłoże w altanie... czekam jak na razie na piasek... i się doczekać nie mogę Pozdrawiam



A ja nie wiem czy w tym roku mój cudny mur powstanie bo mąż wziął sie za to i dysk mu się w kręgosłupie przesunął , nie wiem dokładnie - ale cos z dyskiem. Zanim wydobrzeje będzie jesień
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies