Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

tabliczkazna... 21:45, 12 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
A ja bym poszła w greckie klimaty, tak mi jakoś do tego domku pasują te biele i chabry, koniecznie z różowa pnąca róża czy zwisami surfinii. To domek letni, wiec słońce go ładnie doswietli, a zima patrzeć nie musisz Do tego poduchy w biało czerwona kratkę i taki obrus
Masz w podpisie Rodos, zrób sobie swoją grecka wyspę )

Pogooglaj zdjecia z Santorini, uwielbiam...
____________________
Marta
Ania_ogrodni... 23:50, 12 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Ale dałyście mi do myślenia ale super, bardzo lubię takie pomysły. W środku będą białe mebelki z mojej starej kuchni (tzn pomalowane na biało) kiedyś przerobiłam swoją starą kuchnię właśnie na stylu greckim ściany były pomalowane w trzech odcieniach turkusu i białe meble. Teraz tak mam zamiar zrobić w środku, ale lawenda też za mną chodzi.

A tu kolory w mojej starej kuchni


Wcześniej wszystko było ciemno brązowe, łącznie z boazerią
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
pasjonatkaam... 23:57, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
takie barwy kojarzą sie z wakacjami ,luzem,relaksem,beztroską.Idż w tym kierunku,będzie super))) Tematy wnętrzarskie uwielbiam
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 10:31, 13 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Ale dałyście mi do myślenia ale super, bardzo lubię takie pomysły. W środku będą białe mebelki z mojej starej kuchni (tzn pomalowane na biało) kiedyś przerobiłam swoją starą kuchnię właśnie na stylu greckim ściany były pomalowane w trzech odcieniach turkusu i białe meble. Teraz tak mam zamiar zrobić w środku, ale lawenda też za mną chodzi.

A tu kolory w mojej starej kuchni


Wcześniej wszystko było ciemno brązowe, łącznie z boazerią

Matko Aniu, jak pięknie. Jesteś mistrzem jak dla mnie, no CUDO
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Ania_ogrodni... 13:31, 13 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Ojej a ja zastanawiałam się czy pokazywać Wam mój kuchenny rozgardiasz.

Dziękuję za miłe słowa, wspominam bardzo miło tą kuchnię, mimo iż powstała raczej z musu ( kupiliśmy mieszkanie od miłośnika boazerii, była dosłownie wszędzie, a na duży remont nie mieliśmy pieniążków). Wcześniej było ciemno i smutno.

Teraz tylko zastanawiam się nad zastąpieniem turkusu kolorem lawendy.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
tabliczkazna... 16:48, 13 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Kochana, ta lawenda widać wryła Ci sie na tyle, ze i tak każdy kolor bedzie fajny, pod warunkiem, ze bedzie miał odcień fioletu Myślę, ze nie ma co ze sobą walczyć, tylko działać. Jak dodasz do tego mocne dodatki w kolorze fuksji lub oberzyny, tez bedzie pięknie. Zreszta - co byś nie zrobiła z tym domkiem, to na pewno bedzie lepiej niz teraz ))

Kuchnia bardzo ładna, wakacyjno-prowansalski klimacik.
____________________
Marta
Katkak 10:57, 15 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
No i co Aniu? Postanowiłaś już jak pomalujesz altankę? Nie bój się koloru, rób tak żeby to przede wszystkim Tobie się podobało. Wszak to tylko Twój kawałek raju .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Ania_ogrodni... 11:08, 15 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Pokazałam mojemu eM pomysły, greckie klimaty odpadły ( mówi, że będzie domek dla smerfów), więc zostaje lawenda/prowansja/ i takie tam. Ale myślę że zrobię domek lawendowy i dorobię takie niby okiennice, i je pomaluję w kolorze fuksji/oberżyny i drzwi i słupki też w innym kolorze. Zresztą zaraz coś pokombinuję i wstawię zdjęcia
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 11:26, 15 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Co jakiś czas wkleję jakieś pomysły na domek. Malowanie tak myślę pod koniec lipca, jak dzieci pozwolą

lawenda z białym

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 16:54, 16 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Wczoraj byłam w LM dostałam cynk od dziewczyn że austinki są w wyprzedaży po 5 zł i były biedulki takie, mam nadzieję, że dojdą do siebie







i do dwóch zakupionych roślin była wierzba iwa na pniu za 1 grosz, oczywiście skorzystałam.

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies