Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci

Kapibara 23:33, 05 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Wpadam z rewizytą, ślicznie tu u Ciebie! Muszę odcinek Mai dorwać, bom go niestety przespała
Małgosiu jak tak u Ciebie wygląda jesień, to ja się nakrywam siankiem i zapadam w sen zimowy Tyle kwiatów! Toż to niemal pełnia lata!

uściskowywuje
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
BASIA8 07:42, 06 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Gosiu
Przyszłam z rewizytą do Twojego ogródeczka. Widzę mnóstwo kwiatów - jest pięknie tak kolorowo. Mai w Twoim ogrodzie nie widziałam, ale w dobie dzisiejszej cywilizacji to nic straconego - na pewno obejrzę. Widzę że Masz nieocenioną pomoc w ogrodzie - dziewczynki piękności
Zapraszam jak będziesz miała jeszcze kiedyś chwilkę do Doliny Muminków
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
magdziam 08:16, 06 wrz 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Witaj Małgosiu! Czytam Twój wątek od początku i widzę znajomy ogród, dobrnęłam do końca i teraz już wiem gdzie go widziałam: "Maja w ogrodzie". Miałaś wspaniałą przygodę i pewnie wielką przyjemność gościć u siebie Maję. Podziwiam donice z bali, i skalniak wzdłuż domu, dbry pomysł na spadający śnieg z dachu. Pozdrawiam serdecznie, będę zaglądać
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
malgorzata_s... 11:19, 06 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Kapibara napisał(a)
Wpadam z rewizytą, ślicznie tu u Ciebie! Muszę odcinek Mai dorwać, bom go niestety przespała
Małgosiu jak tak u Ciebie wygląda jesień, to ja się nakrywam siankiem i zapadam w sen zimowy Tyle kwiatów! Toż to niemal pełnia lata!

uściskowywuje


Kochana ale to będzie bardzo niedługo. U nas nocami już tylko ok 2 stopni. Tylko raz zejdzie do -1 i po kwiatkach. Wszystko zbrązowieje. Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:22, 06 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
BASIA8 napisał(a)
Witaj Gosiu
Przyszłam z rewizytą do Twojego ogródeczka. Widzę mnóstwo kwiatów - jest pięknie tak kolorowo. Mai w Twoim ogrodzie nie widziałam, ale w dobie dzisiejszej cywilizacji to nic straconego - na pewno obejrzę. Widzę że Masz nieocenioną pomoc w ogrodzie - dziewczynki piękności
Zapraszam jak będziesz miała jeszcze kiedyś chwilkę do Doliny Muminków
Pozdrawiam.


Dziękuję bardzo za miłe słowa.Dziewczyny fakt piękne i ciekawskie, musze odpowiadac na tysiąc pytań. No taka wprawka przed wnukamii. Do Doliny Muminków będe wpadać z cała pewnością . Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:27, 06 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
magdziam napisał(a)
Witaj Małgosiu! Czytam Twój wątek od początku i widzę znajomy ogród, dobrnęłam do końca i teraz już wiem gdzie go widziałam: "Maja w ogrodzie". Miałaś wspaniałą przygodę i pewnie wielką przyjemność gościć u siebie Maję. Podziwiam donice z bali, i skalniak wzdłuż domu, dbry pomysł na spadający śnieg z dachu. Pozdrawiam serdecznie, będę zaglądać



Witaj. Przygoda super. Maja cudowna, ekipa także.A tak przez przypadek trafiłam na ten konkurs. Jak przysłali wiadomość że wygrałam, myślałam że to ktoś sobie żarty robi. Mieszkasz niedaleko więc zaglądaj, może nawet kiedyś realnie? Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 13:10, 06 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Małgosiu jak tylko skończymy ogrodzenie - a chcemy w przyszłym roku zamknąć Nasz ogród - to wtedy pójdą w ruch tuje. 2 strony mamy ogrodzone i obsadzone ( z jednej strony jest tuja Brabant, a z drugiej strony świerk). Zostały jeszcze 2 strony.
My mieliśmy wielkie plany w tym roku wykonać ogrodzenie, ale życie bardzo poważnie zmieniło Nasze plany - teraz powoli wychodzimy na prostą - przynajmniej mamy taką nadzieję i z racji tego że Mąż i Ja jesteśmy spokojniejsi w domku to zaczynamy tzn. mąż zaczyna ostro realizować Nasz harmonogram zajęć - nie wszystko się uda przed zimą zrealizować , ale zawsze będzie coś do przodu
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 13:41, 06 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Żyszę zatem prościutkiej drogi bez zakrętów i mam nadzieję że nic już Waszych planów nie pokrzyżuje.Całuski.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 14:47, 06 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Żyszę zatem prościutkiej drogi bez zakrętów i mam nadzieję że nic już Waszych planów nie pokrzyżuje.Całuski.


Dziękuję Małgosiu za dobre słowo. Ja Twojej Rodzince również życzę spełnienia wszystkich planów. Niech Wam się wiedzie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 16:28, 06 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Wczoraj wieczorem było u mnie takie pozamiatane niebo.


A dziewczyny chowały się za drzewa.



Ogród wieczorem.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies