Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

AlicyaLK 22:41, 18 sie 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
ja bym chyba dosadziła jeszcze takie jałowce, żeby nie tylko takie dwa były na środku... napisz, czy to miejsce słoneczne, czy nie będzie łatwiej doradzić
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
kitek81 22:42, 18 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
dzieciaki za rok już dadzą Ci porobić już coś w ogrodzie, starsze będą, nie będą potrzebowały tyle Twojej uwagi! ja z moją wczoraj poszłam w ogródek to miałam:
-przebieranie, bo wlazła do basenu w ciuchach,
- dałam im wiaderko i foremki, to nasypała sobie i bratu piach we włosy,
- uciekała na ulicę, bo nie mamy frontowego ogrodzenia,
- właziła na skarpę, chociaż myślałam, że nie da rady
-brała bez niczego jaszczurkę do ręki
i weź tu coś człowieku zrób spokojnie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
agatanowa 22:45, 18 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
dochodzi jeszcze zjadanie kociego jedzenia
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 22:53, 18 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Jak są ramki rabat - łatwiej kosić, jeśłi ułożone są na równi z ziemią
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Luckaa 22:54, 18 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Cały teren na długości ogrodzenia jest cały dzień na słońcu, wymyśliłam sobie te 2 na środku, a teraz mi sien nie pdooba, niewiem czy wszystkie tak macie, zrobicie, kilka dni i się wkrzuam przesadzam zmieniam, bo mi się odwidzi.. My na szczęście kota nie mamy, ale 3,5latki sa już bardzo samodzielne i pewnie dlatego od zeszłej jesieni zaczęliśmy działać, i wszystko jest tak opanowane na podwórki że są bezpieczne, praktycznie zajmują się sobą. Staram sie ułatwić i obłożyłam prawie wszytsko własnie kostką na równi żeby się fajnie kosiło, a tu przy tych ja łowcach niewiem, tak jakoś smętnie, najlepiej bym te ropśliny wkoło wypakowała i same jałowce zostawiła i trawe wkoło nich zasiała.
____________________
Lucyna
kitek81 22:54, 18 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
agatanowa napisał(a)
dochodzi jeszcze zjadanie kociego jedzenia


haha, na szczęście nie mamy kota

____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:56, 18 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Luckaa napisał(a)
Cały teren na długości ogrodzenia jest cały dzień na słońcu, wymyśliłam sobie te 2 na środku, a teraz mi sien nie pdooba, niewiem czy wszystkie tak macie, zrobicie, kilka dni i się wkrzuam przesadzam zmieniam, bo mi się odwidzi.. My na szczęście kota nie mamy, ale 3,5latki sa już bardzo samodzielne i pewnie dlatego od zeszłej jesieni zaczęliśmy działać, i wszystko jest tak opanowane na podwórki że są bezpieczne, praktycznie zajmują się sobą.


to szczęściara jesteś, ja mam nadzieję, że za rok też tak będę miała
z nasadzeniami podejrzewam, że będę miała tak samo
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
AlicyaLK 22:57, 18 sie 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Luckaa napisał(a)
Cały teren na długości ogrodzenia jest cały dzień na słońcu, wymyśliłam sobie te 2 na środku, a teraz mi sien nie pdooba, niewiem czy wszystkie tak macie, zrobicie, kilka dni i się wkrzuam przesadzam zmieniam, bo mi się odwidzi..


Tak, wszyscy chyba tak tu mają ja ostatnio miałam kryzys, bo chciałam przekopywać całą rabatę ale już postanowione... zmiany będą... a rabatka może ma miesiąc!
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Luckaa 23:03, 18 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Strasznie mnie to wkurza, leże w łóżku wieczorem, nagle coś mi przed oczami przeleciało, rano nie moge znaleśc sobie miejca i musze ,,to" zrobić teraz bo nie nie dam sobie spokoju. A jesli chodzi o ta rabate, jakbym posadziła tam 3 kule, tzn kula, jałowiec, kula, jałowiec kula?
____________________
Lucyna
kitek81 23:13, 18 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
a patrzyłaś na realizacje Danusi?
może tam znajdziesz jakieś inspiracje?! a może u kogoś z O. widziałaś coś, co byś widziała u siebie?
a na jaki styl chcesz mieć ogród?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies