Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

Ewa4 08:03, 23 sie 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Jak okolice Torunia to i ja przybiegnę się przywitać a więc witaj.Początki zawsze są trudne ja po kilku miesiącach na Ogrodowisku dopiero łapię co z czym i gdzie posadzić więc i Tobie się uda.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Luckaa 12:06, 23 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Ewa4 napisał(a)
Jak okolice Torunia to i ja przybiegnę się przywitać a więc witaj.Początki zawsze są trudne ja po kilku miesiącach na Ogrodowisku dopiero łapię co z czym i gdzie posadzić więc i Tobie się uda.Pozdrawiam


Hej Ewa a ja sugerowałam się że z Mazur jesteś, pomysłów i koncepcji wiele, żeby tylko było już widac, a te roślinki ledwo od ziemi odstają.
____________________
Lucyna
Ewa4 20:53, 23 sie 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Wiesz jak ja w zeszłym roku robiłam skarpę to roślinek widac nie było a w tym roku rozdaję bo się porozrastało także u Ciebie na przyszły rok będzie już coś widać .Ogrodnik podobno ma być cierpliwy także powoli a do celu.Pozdrawiam.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Mathildis 11:51, 24 sie 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
zaglądam i macham
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Luckaa 21:20, 26 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
A co zrobić przez zimie z roslinkami, które teraz ujkorzeniam? Schować, przykryć?
____________________
Lucyna
AgataBC 19:10, 01 wrz 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Gdybyś chciała zobaczyć jak wygląda ściółka leśna -igliwie, szyszki, porosty itp. w ogródku to zapraszam do mnie. Są zdjęcia w obu wątkach. Jak ma się własną ściółkę to polecam na rabaty. No i jeśli pasuje do stylu w ogrodzie. Witam na ogrodowisku i życzę udanych prac w ogrodzie









____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
malgorzata_s... 20:07, 01 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Witam się .Cierpliwości a będzie pięknie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luckaa 21:49, 01 wrz 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Jak miło że ktos tu wogóle zagląda, Debora miło mi, zajrzałam z drogi w mój lasek zobaczyć to igliwie i tak nie bardzo, bo rosną tam tez drzewa liściste i faktrycznie wygląda to jak śmieci, chyba że poszukam lepszego miejsca, zajrze zaraz do Ciebie szukać natchnienia.
Dzisiaj bylismy w ogrodzie zoobotanicznym , ah jakie piękne roślinki i porobione rabaty, ohhh.....
____________________
Lucyna
betigorka 21:56, 01 wrz 2013


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
Przybiegam powitać i popodziwiać widoki.Czekam na więcej.
____________________
Mikro...klimat.
kitek81 22:04, 01 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Zobacz u mnie, jakie mam malenstwa na skarpie, ale liczę, ze się szybko rozrosną wszystko najpierw jest małe, a z czasem rośnie i u nas tak będzie, w naszych młodych ogrodach trzeba się nacieszyć ich wzrostem i sporo przy tym napracować! Ale damy radę
Pozdrawiam:*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies